SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SKASOWANE WYPOWIEDZI W DZIALE OLIMP

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7527

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 11477 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 94174
Czytajcie uważnie.
Nie napisałem, że obecnie są w BX gorsze surowce. Napisałem, że idąc tokiem myślenia mojego adwersarza tak możnaby sądzić. Ja akurat wiem na czym można zaoszczędzić żeby suple były tańsze bez utraty jakości.
Pozostała część wypowiedzi mi się podoba

sonbaty http://www.atleta.pl


członek mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1012 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19088
Sonbaty wspieram w walce z chamską konkurencją, ale cóż więcej mogę - Olimp wszystkimi metodami walczy o klienta, wiadomo nie od dziś

Nie będziemy z Tobą polemizować na wszystkich polach a wiemy że tego pragniesz , nie wprowadzaj tylko w błąd klientów opowiadajac o jakośći produktów Bxa bo surowce z kórych powstają i warunki produkcyjne gdzie są wytwarzane znajdują się poza zasięgiem firmy ,którą reprezentujesz.


z tymi cenami to był tylko przykład dla krzpumy - Sonbaty szkoda mi Ciebie bo Twoja konkurencja coś inteligencją nie grzeszy...
Nutrifarm to wy skąd bierzecie te odżywki, że znajdują sie po za zasięgiem ? z kosmosu ? Księżyca ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5770 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 42384
haha a było coś o logice

"Bx jest tańszy ale obniżka ta wynika ze sporego ograniczenia marży sprzedawcy [...]
Ekskluzywna dystrybucja przez nielicznych autoryzowanych sprzedawców produktów Bxa przynosi wymierne korzysci dla sprzedawców"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 11477 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 94174
Axel, przecież nie od dziś wiadomo, że obniżenie marży sprzedawcom o 20% przynosi tymże sprzedawcom wymierne korzyści.
Może nie finansowe, ale zarabiając mniej kasy mają dużo spokojniejszą głowę, nie martwią się co z kasą zrobić i tym samym różne głupoty nie przychodzą im do głowy. Logiczne?

sonbaty http://www.atleta.pl


członek mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 143 Wiek 45 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2056
Sonbaty idąc Twoim tokiem rozumowania... czy to nie oznacza ,że wasze produkty są o + - 20 % droższe,niż mogłyby być ...kosztem klienta końcowego??


Zmieniony przez - Valiant30 w dniu 2009-03-27 19:10:29

"Cowards die many times before their deaths,The valiant never taste of death but once"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2842 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 19931
dobra mi chodzi jedno......po głowie.....jak wkoncu wyglada jak załoze sklep PBC nie moge sprzedawac produkty BSN czy tez Gaspari??? lub activi?

Bo zycie to nie bajka nie głaszcze sie po jajkach.

....prawdziwy facet nie je miodu......prawdziwy facet źuje pszczoły....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 143 Wiek 45 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2056
.

Zmieniony przez - Valiant30 w dniu 2009-03-27 21:07:55

"Cowards die many times before their deaths,The valiant never taste of death but once"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 3543 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 65096
Powiem brzydko,

nasrać na taką współpracę



Zmieniony przez - Piter_1988 w dniu 2009-03-27 21:46:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 6037 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 46147
Kasteta, jeśli nie masz sklepu to już teraz po hurcie nie kupisz
Chyba nie sugerujesz, że w Vitalmaxie co innego jest w opakowaniach a co innego na etykiecie?
Jeśli tak to znaczy, że oskarżasz mnie o łamanie prawa i proszę o dowody, o czym konkretnie mówisz.


bułahahaha to sie usmialem

w sklepie pracuje w poznaniu dorywczo i nie mam tam po hurcie towaru

ale na tyle znam ludzi na swoim terenie ze daje rade dostac towar tak jak mowie.

za punkty olimp jest jeszcze taniej niz po hurcie

oskarzenia, prawo oskarzenia, prawo...

nic innego nie umiesz powiedziec

nudny jestes...

zluzuj majtasy i nie rob afery

otworzcie swoja siec, a nie tylko ciagle narzekacie jacy to jestescie biedni bo was po sadach ciagaja...

niewinnego diabeł nie ruszy...

a co do sprawy z która sie licytujecie to Olimp mial pierwszy MEGA CAPSY, biogenix MONSTER CAPSY- zastrzegł je i tych nazw ne ma co porownywac z CARBO czy GAINEREM

nie tarktuj wszystkich słow jako atak na Ciebie tylko czytaj ze zrozumieniem

na codzien polecam STRESS CONTROL z Olimpa - myśle że Ci pomoże - jak nie siegnij po Relanium

Dobranoc

Bardzo mały człowiek, może rzucać bardzo duży cień...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 9390 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 49424
aleś napisał..

Robert pisze o umowie, a ty o produktach Vitalmaxa,
Rozmowa Głuchego, ze Ślepym

Zmieniony przez - -Szoho- w dniu 2009-03-28 02:18:37
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

CM3 TREC + CP

Następny temat

jak mam brac ?!

WHEY premium