SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SKARGA

temat działu:

Administracja i Moderatorzy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 8134

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 4247 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 28873
https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=71865&whichpage=3&crc=602452#post40
Ravenlord - nie dodawaj sobie. I jak juz cos wycinasz, to wycinaj w calosc. Puff odszedl sam, mam nawet maila od niego ,odszedl z braku czasu. Boryta dostal bana bo 90% osob na niego narzekalo. Fighter odszedl i dopiero pozniej ja zostalem modem. Pisz w ww. temacie, nie bede szukal waszych stu postow.

Grzegorz.
Wasz unizony moderator Sztuk Walk i Gier Komputerowych.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1327 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 15377
prawo natury.
ty kasujesz posty zamist odpowiadac to zakladane so nowe.
forum jest dla wszystkich a nie dla wybranych.skasowane posty widza modzi i osoby z powiadomieniami.i tylko oni moga ew kontynuowac rozmowe.
daj szanse wypowiedziec sie innym.to jest idea forum

quidquid latinum dictum est, altum viditur

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 4247 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 28873
idea forum sa dyskusje kulturalne i nie lamiace regulaminu. Inne sie niestety kasuje.

Grzegorz.
Wasz unizony moderator Sztuk Walk i Gier Komputerowych.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4869 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 42946
Ok Ronowicz point taken, teraz czy mozesz zajrzec do mojego postu i sie wypowiedziec https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=72311
Oczywiscie jeli sie komus zdarzy pisac zniewagi kasoj od razu.


Three-Stroke Combat Studio & Carlson Gracie Team London
-:mlodszy palacz w dziale koksownia:-
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 4247 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 28873
lifter, ja jestem czlowiekiem bardzo ugodowym (wbrew przypuszceniom). Ja do dyskusji na poziomie i z interesujacym tematem zawsze sie wlaczam. Jezeli takie warunki bylyby caly czas, to niewidze problemu. Jednak, jak zapewne dobrze rozumiesz, dopuki nie skoncza sie pyskuwki, docinki i naszczuwanie spowodowane zazdroscia,zemsta,zloscia zyciowa itp sie nie skoncza to dyskusji miedzy nami nie bedzie. Nie zaprzeczam wcale ze moze z tego wyjsc cos madrego i pouczajacego dla wszytskich. "bo do tanga trzeba dwojga" i w dodatku by tanczyli kulturalnie i bez spiskow. Jesli bedziecie ok to i ja bede ok.

Grzegorz.
Wasz unizony moderator Sztuk Walk i Gier Komputerowych.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4869 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 42946
Nie mam zamiaru robic pyskowek ani podchodow, jak napisalem dyskusja na poziomie bez d****izmow.
Nie ma co sie klocic, podyskutujmy normalnie a kto sie wychyli to usunac, czy ty czy kain czy ktokolwiek inny mozecie wyciac.



Three-Stroke Combat Studio & Carlson Gracie Team London
-:mlodszy palacz w dziale koksownia:-
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 4247 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 28873
Takie cos mi sie podoba. Gdyby tak bylo odpoczatku, to uniknelibysmy calego zamieszania. No nic, pozno juz, na dzis jak dla mnie pora spac.

Grzegorz.
Wasz unizony moderator Sztuk Walk i Gier Komputerowych.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 5734 Wiek 20 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 98631
Ronowicz Ronowicz Ronowicz !!! Przestan pieprzyć smutki !!! Abstrach**ac od altruistycznych zagadnien metafizycznego pietyzmu nieadekwaptnie jestem gotow pokusic sie o stwierdzenie ze konwersacja z toba obniża percepcję mojej mentalności biorac pod uwage wizualne aspekty tej kwesti. Dlatego jako autor tego postu i sprawca całego zamieszania zamykam dykusję uniżenie prosząc aby juz nikt więcej nie wpisywał się do niego. Ciebie kolego moderatorze Ronowicz proszę natomiast nie udzielaj się w działch MMA bo twoja wiedza na ich temat bierze się chyba z gier komputerowych, poproś Mateo o przywrócenie posta Dla niedowiarków BJJ a na innych działach po prostu nie wypisuj głupot to moze większość ludzi wkrótce zapomni o sprawie. Jedno osiągnełem w tym poscie wszyscy łącznie z moderatorami przekonali się o twojej niekompetencji zeby nie użyć innych okresleń. Wszystko teraz zależy od głównego szefa tego biznesu. Jak postapi tego nie wie nikt :)
Jak najbardziej masz prawo do jednego posta w formie odpowiedzi na którego ja już nie odpowiem ale innych proszę o niewpisywanie się już do tego posta.

A świstak siedzi ... bo sreberka były kradzione
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wielka załosna afera, gowno zrobicie, lepiej sobei odpusccie bo klika modow jest tak mocna ze mozecie sie zesrac uszami a itak Wam to nic niepomoze

to niemialo na celu ublizenie Wam(userom) only uswiadomienie ze Wasza walka jest bezcelowa

pozdrawiam

nudno troche
moze zagadasz na gg??

czlonek-mafia.suple.hardcor.pl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 12783 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 104474
Ronowicz , dlaczego zbanowałeś panalbina? Był chyba najbardziej kulturalny z wszystkich, którzy rzekomo mają do Ciebie jakies obiekcje.



------------------------------
Jeżeli moja wypowiedż Ci się podobała to nie dawaj Sog'a tylko wejdź na http://www.pajacyk.pl i kliknij na pajacyka. Będzie z tego większy pożytek niż z Sog'a!


"Moderator w dziale Trening"

Zmieniony przez - brutus w dniu 2003-03-07 12:36:02
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co to daje?

Następny temat

Chamstwo na forum

WHEY premium