SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SKAKANKA JAKA NA POCZĄTEK ?

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2741

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2425 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 9575
SIEMKA PLANUJE KUPIĆ SKAKANKĘ I POUCZYĆ SIĘ TROCHĘ NA NIEJ SKAKAĆ, NIGDY WCZEŚNIEJ NIE MIAŁEM Z NIĄ STYCZNOŚCI I PYTANIE CZY NAUKA PRZYCHODZI DOSYĆ SZYBKO ? I jaką wziąć na początek pozdr !
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3718
http://allegro.pl/skakanka-z-licznikiem-lcd-wysylka-polecona-a64-i2121986475.html

Tania i prosta. Na początek powinna być dobra.

Zmieniony przez - 4cesc44 w dniu 2012-03-08 18:46:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 365 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4773
Jak zaczynasz od zera to w tydzień spokojnie nauczysz się dobrze skakać :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2425 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 9575
Powaga ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 715 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12257
nie długo ludzie sie będą pytać o najgłupsze rzeczy ..
a co nigdy na skakance nie skakałeś? w-f nie miałeś? lol
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 496 Napisanych postów 18907 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 65886
hehe, po tygodniu skakać jak bokserzy to nie będziesz, ale sie coś nauczysz. P.S. to żadna filozofia

░░░░░███████ ]▄▄▄▄▄▄▄▄
▂▄▅█████████▅▄▃▂
Il███████████████████
◥⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙◤.

:'-(

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2425 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 9575
cent nie wiem w czym masz problem Miałem w'f ale skakanki nie miałem... Sąsiad spoko a może być ta ? http://allegro.pl/skakanka-bokserska-skorzana-z-lozyskami-2-7-m-i2185672321.html#tabsAnchor 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 496 Napisanych postów 18907 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 65886
no ta spoko

░░░░░███████ ]▄▄▄▄▄▄▄▄
▂▄▅█████████▅▄▃▂
Il███████████████████
◥⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙◤.

:'-(

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 715 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12257
sorry za posta wkurviony troche jestem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2425 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 9575
Sąsiad wielkie dzięki (po raz kolejny ) ! cent żaden problem każdy z nas miewa takie dni pozdr !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 664 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7010
He Got Game skakanki rzemykowe/ze skóry są jednymi z najlepszych- można na nich szybko skakać i się wygodnie ćwiczy, tą co podałeś śmiało możesz brać. Co do nauki to w tydzień nauczysz się normalnie podskakiwać ale szybkość nauki jest stosunkiem kondycji do zręczności. Na początku nie oczekuj cudów:)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wyciąg do ściany- Masiv

Następny temat

majtki kulturystyczne

WHEY premium