SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SHOTOKAN ile osób ćwiczy ten styl??!!

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7839

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
" każdy ból który nie zabija, utwardza"...


Van-dam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja trenuje shotokan od 2 lat (7 kyu) i mysle, ze jest spoko. W moim dojo semsei nastawia nas na walki full contact.A jak sie komus nie podoba, niech sobie cwiczy co tam chce. To wolny kraj.

Nawet największa brutalna siła nie ma szans z techniką.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
trenuje shotokan 2,5 roku. trenujemy głównie pod zawody czyli kata(to jest akurat dobre) i kumite(beznadziejna bezkontaktowa walka, której zasad nigdy nie przestrzegam) chyba zmienie styl na coś bardziej konkretnego ale nie wim czy jest coś takiego w mojej miejscowości.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nasz sensei mówi, że WKF w Polsce jest bez sensu.
Toteż trenujemy uderzenia "na serio", nie przejmując się zawodami. Jak już mówiłem, kocham karate shotokan i nie zamienie go na inny styl.

Nawet największa brutalna siła nie ma szans z techniką.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Trenuję shotokan 5 lat, w sekcji od 3 lat, mam 3 kyu. U mnie jednak w sekcji jest mało kumite, gdyż za mało jest starszych osób. W końcu walki kontaktowe w karate są ok, ale najważniejsze jest wyczucie, czyli podstawa to umieć wyczuć dystans i PEŁNA KONTROLA. To bardzo trudne, ale po to właśnie ćwiczymy, żeby się udoskonalać
:)

jarecki :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
"Nawet największa brutalna siła nie ma szans z techniką."
powiedz to gorylowi gdy bedziesz z nim walczyl :)


"Żaden naród ani żaden człowiek nie mają monopolu na światło słoneczne.
Żaden system, szkoła czy doktryna nie mają monopolu na prawdę."

Pozdrawiam
Freestyler
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
"Zamiast przeklinać zapadającą ciemność ,
lepiej zapalić świeczkę "
:))

jarecki :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
"cześć myślę, że każdy człowiek ćwiczący karate tak naprawdę chce odszukać siły w swojej duszy, a nie w sile ramion czy nóg..."

Doprawdy wzruszające
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2914 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17433
"Nawet największa brutalna siła nie ma szans z techniką."

I właśnie dlatego niektórzy całe życie zajmują sie techniką, niczego w efekcie nie osiagając.

Technika musi być poparta siłą, ale faktycznie czasami siła wystracza sama. Technika nigdy...

PANKRATION - all powers combat !!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no tak nasz styl może wreście wejdzie do wfk-u mam taką nadzieję. Po za tym już są zawody o poziomie wkf-u. Ode mnie było trzech kolesi w Ścinawie, na zawodach i całkiem dobrze im poszło. Nawet dobrze się spisali.:)

Van-dam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

FIGHT-erzy a co z rozciaganiem!!!!!!!!!!!

Następny temat

Jako gimnastyka korekcyjna

WHEY premium