SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rzeżba

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 988

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

25

Płeć

M

Waga

61

Wzrost

174

Aktywność w ciągu dnia (cały tydzień): (praca/uczelnia/zajęcia domowe? O której trenuję, wstaję, kładę się spać? O której mam przerwy w pracy?)

praca zmianowa

Uprawiane sporty, częstość i intensywność treningów, staż treningowy, sprzęt którym dysponuję (wyposażenie siłowni)

trening 4xtyg laweczka,drazek podpurki do pompek

Stosowane wcześniej diety, ich wpływ na sylwetkę, obecne odżywianie

2-3 niewielkie posilki dziennie efekt -15kg w 4-5miesiecy

Stan zdrowia (preferowane badania lekarskie)

dobry
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 146
Witam potrzebuje pomocy w rozpisaniu diety i treningu.
Wiek:25
wzrost:174
waga:61kg
cwicze ok.6 miesiecy w domu(laweczka,drazek,pomki) nic konkretnego

Wiem ze waga jest niska przy tym wzroscie ale chcialbym najpierw sie wyrzeżbic a pozniej isc na czysta mase miesniowa (chcialbym zaczac uprawiac street workout)
Moj problem polega na tym ze pracuje w piekarni na zmiany czyli od 6-14, 14-22,22-6 w pracy nie mam przerwy i niemoge regularnie spozywac posilkow np.co 2-3 godziny. w pracy mam dostep do tworogu chudego jakies konfitury no i wiadomo pieczywo. czy macie jakies pomysly. Prosze o pomoc.W zime stracilem ok 15kg dieta opierala sie na glodowce jakies 2-3 niewielkie posilki do tego pompki, 6 weidera

Walczmy z koksowaniem !!! Koksujmy więcej aby inni mieli mniej !

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349863
Jeżeli chcesz by ktoś zrobił to za Ciebie - możesz skorzystać z płatnych usług dietetyków/trenerów na tym forum - w tym dziale obaj moderatorzy, możesz skorzystać też z usługi potreningu.pl . Alternatywą jest zaoszczędzenie pieniędzy, poczytanie i rozpisanie czegoś samemu.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 146
ok rozumiem to teraz mam takie pytanie czy te przerwy miedy posilkami jak bede w pracy to ok. 9h beda bardzo nie korzystne czy moge jako szybki posilek wypic bialko? ono mnie zapcha i praktycznie zero kalorii

Walczmy z koksowaniem !!! Koksujmy więcej aby inni mieli mniej !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349863
przerwy nie są tak istotne jak ogólny bilans, a przede wszystkim jakość posiłków, a synonimem tej jakości niestety nie jest twaróg z konfiturą.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 146
ten twarog to tylko jako posilek na ktory moge sobie pozwolic w pracy ze by nie robic za dlugich przerw na nic innego nie moge sobie pozwolic, z tego co wiem ze jak sa dlugie przerwy miedzy posilkami to organizm odklada tluszcz na pozniej a to nie jest wskazane. Pozdrawiam

Walczmy z koksowaniem !!! Koksujmy więcej aby inni mieli mniej !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349863
myślę, że tyle samo a nawet szybciej będziesz jadł np naleśnika z jajka napełnionego kurczakiem, czy to sałatkę z kurczakiem i oliwą/orzechami.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 146
nie chodzi mi o czas spozywania posilkow tylko o to ze nie mam czasu isc na stolowke i zjesc, a teraz pytanie z innej beczki zainteresowalem sie dieta i planem treningowym czy byl bys w stanie ulozyc mi taki plan i diete wiadomo odplatnie

Walczmy z koksowaniem !!! Koksujmy więcej aby inni mieli mniej !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349863
posiłki bierzesz w pudełku z domu, nie ze stołówki. Kontakt do mnie masz w moim podpisie.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 130
Witam,
Skoro w pracy nie możesz spożywać posiłków bo nie ma przerw to przed praca się najedz.
Proponuje taki posiłek z:
1 wolnowchłanialnych węglowodanów ryż basmati/ brązowy/ płatki owsiane (co tam wolisz)
2 białko średnio i wolnowchłanialne zatem jakiś mix piersi z kurczaka z twarogiem (kazeina się wolno wchłania i powinno być ok)
3 wszystko zalać jakąś oliwą z oliwek lub olejem z pestek winogron.
posiłek zamknąłbym w 30-40% całodobowego zapotrzebowania kalorycznego gdyż pracujesz 8 godzin bez jedzenia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 146
bardzo ciekawy pomysl dzieki As1981 mam jeszcze takie pytanie odnosnie treningu obecnie mam taki plan : 4serie 12,10,10,8

Pon,czw
Klatka:
pompki na poreczach (podpurki do pompek szeroko,wasko,z wysunietym tulowiem do przodu
)
rozpietki hantelkami lezac
wyciskanie sztangi na laweczce
przenoszenie hantli za glowe lezac

triceps:
wyciskanie francuzkie lezac
wyciskanie francuzkie jednoracz stojac
wyciskanie sztangi w waskim uchwycie lezac
unoszenie tulowia (dwie laweczki)

wt,pt
plecy:
unoszenie sztangi nad kark
podciaganie hantelki jednoracz
wioslowanie sztanga w opadzie do klatki(podchwytem)
podciaganie na drazku nadchwytem i podchwytem (4serie po 8 powtorzen)

biceps:
uginanie sztangi stojac nadchwytem
uchwyt mlotkowy na przemian (hantelki)
uchwyt zwykly jednoczesnie stojac
uginanie sztangi stojac podchwytem

sobota:
barki:
wyciskanie hantli oburacz siedzac
wyciskanie sztangi z kaltki stojac
sztruksy przod/tyl
wznosy barkow ze sztanga

przedramie:
uginanie nadgarstkow ze sztanga na laweczce poziomej
uginanie nadgarstkow z hantelkami na laweczce poziomej

w dni wolne robie nogi
czy nie za rzadko robie barki i gdzie moge wrzucic cwiczenia na brzuch?
co o tym sadzicie?

Zmieniony przez - Kojek69 w dniu 2013-08-31 18:04:52

Walczmy z koksowaniem !!! Koksujmy więcej aby inni mieli mniej !

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zapotrzebowanie kcaloryczne

Następny temat

Moja dieta

WHEY premium