SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ruski Propionat Pytanie

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4280

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 288 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5023
cze
mam pytanie dotyczace Propionatu 5% kiedys mialem tego propa i na ampulkach napisy bylo koloru niebieskiegoa ten co teraz mam to sa koloru fioletowego
czy to inna seria czy cos nie tak z tym propem napisy w jednym i drugim dalo sie zmazac ale trzeba bylo mocno pocierac ale to chyba normalne ze ze szkla zejdzie jak sie czlowiek wysili :P

bez masy nie ma kasy

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 361 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7379
o farmadonie mozna juz zapomniec... od kiedy rosyjska Milicja rozbila "laboratoria" ich stuff jest marny...wrecz nie dziala... polce propa z Lyka Labs... jedyny dobry stuff z Lyki to wlasnie prop... na cyklu prop 100mg E2D + wini 50mg E2d...poszlo 8 kg...suchej masy i zyly wyprulo... ps...dieta zachowana przez caly cyklon..polecam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 1986 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 60201
ogólnei rzecz biorąc ja bym sie nei martwił tym.Ruscy zawsze "dbali" o sympatyczne opakwoania,ampułki i jakość ich wykonczenia...:)ważne co jest w środku...jednakże jak wiesz z tym też ostatnio pewne jaja się pojawiały hehe...ja do cyklu planowanego w najblizszych tygodniach jak użyje propa to raczej nei bedzie to farmadon,chyuba,że taki jak pokazywał miczelX w swoim poście
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 288 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5023


moglbys podac linka do postu a ja wrzuce fotke mojego poprzedniego propa troche fota nie wyrazna ale widac mniej wiecej

bez masy nie ma kasy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 1986 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 60201
https://www.sfd.pl/temat197697/  proszę,to ten link
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 288 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5023


ogolnie pudelko mam bardzo podobne

czyli raczej wszystko OK tylko zadziwila mnie zmiana koloru nadruku ale mam nadziej ze wszystko jest OK

bez masy nie ma kasy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2097 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 69594
opakowanie to nie wszystko

Cytat roku by pio091: Ja mam 16 lat jestem w czasie cyklu metka jest cool ale musisz ją codziennie wypocić (zmniejsza skutki uboczne)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 87 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2969
gute stuf

Ten kto wolny nad swym losem nie płacze

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 383 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 42990
mam taki sam i nie dzialal jak dla mnie fake

zycie jest zbyt krotkie zeby byc malym

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 288 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5023
na mnie dziala tak wiesz sila leko skoczyla mozliwe ze musialym tego troche wbic nie wiem ale ogolnie napal jest w kit po tym heh wystarczylo by 200g alko i koniec
musze zrobic fotki ampy zobaczymy co i jak

bez masy nie ma kasy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 288 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5023
moze sie ktos jeszcze wypowie
moze na rynku ju zpojawily sie podrobki tego skou ?
dalej eksperci :d

bez masy nie ma kasy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
ile tego wbiles i z jaka dawka lecisz?

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Thermal Pro - na wszystkich tak (nie)dziala?

Następny temat

pomocy sogi

WHEY premium