SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Propionat - Pytanie

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 962

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 130
1. WIEK:22
2. WAGA:85
3. WZROST:173
4. WYMIARY:
-biceps:41
-klatka:124
-udo:
-talia:
5. STAŻ NA SIŁOWNI:4lata
6. DIETA:
-białko:2g
-węglowodany:4g
-tłuszcz:1g
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: Ponad rok temu susta i deka
8. TRENING:
9. CEL CYKLU: Sucha Masa
10. OSTATNI CYKL I ODSTEP CZASOWY OD JEGO ZAKONCZENIA: Powyzej roku
11. POZIOM BF%:
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): Ciezko z masa
13. STAN ZDROWIA: Zdrowy jak bydlak
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: Lysienie
15. PPM (podstawowa przemiana materii):
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata: 160
-martwy ciąg: Nie probowalem
-przysiad: Nie probowalem

PYTANIE:
Panowie bylem kiedys bydlakiem ktory wazyl 97kg w szczytach formy, pozniej mialem wypadek i dosc dlugo nie moglem cwiczyc. Juz prawie rok czasu cwicze na "sucho" oczywiscie diete tylko mialem i tylko to. Moje pytanie brzmi chce przybic sobie propka
atomic-lab
1-6 c2d 100mg

do tego mam bialko i aminokwasy plus dieta zalezy Mi tylko na czystej masie czy to wystarczy? Mozecie doradzic mi cos? i Panowie najwazniejsze pytanie jak z masa po cyklu? Duzo spada?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 131 Napisanych postów 1430 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 29261
jak dobra miska to na propku dobre mięso zrobisz, a jak po cyklu odpowiednio się odblokujesz i dalej będziesz trzymał dobrą miske to spadki ograniczysz

siła jest bogiem,trening nałogiem,rzeźba zabawą,masa podstawą

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 130
tak sie zastanawialem czy nie dorzucic metki ale nie chce sie zalac woda.. i jak z odblokami sam clomid wystarczy? Mozecie cos wiecej powiedziec o propie i odblokach? glownie mi zalezy na poprawie jakosci miesa i obwodach ale tez zeby nie byly jakis katastrofalne spadki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
prop potrafi zbudować dobre mięso _ ale 6 tygodni to stanowczo zamało daj 8 lub 10 tyg
odblok 2,5 dnia po ostatnim szocie propa clom 50 mg na noc przez 18-20 dni, hcg od 3 tygodnia cyklu 500/700 iu ew

to ile spada to sprawa indywidualna i zależna od wielu czynników

Zmieniony przez - 8x8 w dniu 2012-05-15 12:47:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 130
to moge ciagnac 8-10tygodni ale caly czas c2d 100mg? a co myslicie do tego dorzucic jakis prohormon? i hcg jest konieczne? wiecie panowie budzet :P podobno duze sa po propie spadki.. ale wiecie mam pierwszy raz kontakt z tym srodkiem jestem niecaly tydzien na cyklu a juz go dobrze czuje

Zmieniony przez - kotlet36 w dniu 2012-05-15 12:48:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
hcg konieczne _ na pierwszy cykl nic więcej nie dodawaj__ o spadki jak jeszcze zapytasz to cię chłopaki zj**ią _ jak niemasz kasy to niepchaj się w saa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 131 Napisanych postów 1430 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 29261
dokładnie, jak nie masz kasy to ćwicz na sucho,nic nie osiągniesz na samych saa.zamiast propa trza było kupić kure i rybe albo gajnerka

siła jest bogiem,trening nałogiem,rzeźba zabawą,masa podstawą

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 130
Panowie spokojnie bez spinek, bo pompa wejdzie. Na chwile obecna bede ciagnal cykl 8 tygodni na propionacie i rozumiem ze caly czas takie same dawkowanie? i HCG po trzecim dniu od ostatniego zastrzyku? i ile tego walic?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
czytałeś co wcześniej ci napisałem?

Zmieniony przez - 8x8 w dniu 2012-05-15 14:20:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A po co ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Metanabol + niemetylowy PH

Następny temat

kaszel po dece bałkana

WHEY premium