SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rozstępy

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3767

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam.
Od pół roku ćwiczę na siłowni nie biorę żadnych koksów ani odżywek.Mam jednak pewien problem ponieważ na plecach zrobiły mi się rozstępy(tak mi się wydaje że to rozstępy ale nie wiem pewnie).Ostatnio słyszałem jednak od paru osób że niemożliwe jest żeby rozstępy zrobiły się na plecach.Czy to prawda?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 209 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1094
Mi tam ppomugl norel tzn pomugl mam rozstepy poniewaz jak mi sie robily mialem gdzies je 2 meichy i niechialo mi sie kupowac masci bo niby szkoda kasy a teraz blizny ale wsykoczyl mi na barku taki jeden za***isty posmarowalem raz i jest niewiele widoczny
Krem wyszczuplający NOREL służy do masażu ciała, a szczególnie miejsc z nadmiarem tkanki tłuszczowej lub podatnych na cellulit i rozstępy. Zapobiega powstawaniu i rozwojowi "skórki pomarańczowej" poprzez likwidowanie depozytów tłuszczu w komórkach, poprawiając krążenie i ujędrniając skórę. Krem skutecznie likwiduje świeże rozstępy skóry i rozjaśnia już istniejące.
W skład kremu wchodzą wyciągi z alg, bluszczu i ostrokrzewu, witamina E, kofeina. Kofeina, łatwo jest wchłaniana przez skórę, przyspiesza spalanie złogów tłuszczu, zaś wyciągi roślinne poprawiają mikrokrążenie pomagając tym samym w usunięciu produktów przemiany materii. Kompleks komórkowy i witamina E pojędrniają i uelastyczniają skórę.

" Towar nie towar liczy sie wynik "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Możliwe mam kolege który mam małe rozstepy w dolnej części pleców.

Pozdrawiam
Szyba
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
Rozstępy moga wystąpic wszędzie i to bez koksów.POzdro/

Pozdrawiam wszystkich ambitnych
"Wszystko,co Cię nie zabije czyni Cię mocniejszym"
Michail

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
roztępy możesz mieć wszędzie !!!!!!!!!!! od stup do głowy to poprostu genetyka skury jak masz ja do dup....... to musiż uważać i sie najlepiej smarować jakimiś kremami przeciwko roztępom ale jak masz bardzo słabą skure to i tak wiele to nie da ,roztępy to niestety można tak powiedziać skutek uboczny uprawiania kulturystyki albo obrzarstwa ,zresztą jak szybko zlecisz z wagi to też sie moga porobić .
pozdro

)))))))))
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
heh michail byłeś pierwszy pisałem to jak jeszcze nie było twojego postu !!

)))))))))
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzięki za odpowiedzi.I jeszcze jedno wiem że one nigdy nie znikną ale czy można je jakoś zminimalizować?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
Aliejns-ok-moja wyszukiwarka jest szybsza-hehe.

Pozdrawiam wszystkich ambitnych
"Wszystko,co Cię nie zabije czyni Cię mocniejszym"
Michail

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
Sorka ALIENS KLAWIATURĘ MAM ZA TO WOLNIEJSZĄ

Pozdrawiam wszystkich ambitnych
"Wszystko,co Cię nie zabije czyni Cię mocniejszym"
Michail

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ok

)))))))))
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tak roztępy można zminimalizować ,jeżeli już masz to polecam krem Cepan -ok 10zł(polski)lub Contraktubex-ok 45zł (jakiś tam zagraniczny) dotego ważna jest witamina a i b , czytałem gdzieś że Kapiwit A+B jkest ok no i ważną żeczą jest też kolagen możesz kupić czysty lub pozyskać z galaretek lub żelatyny (tżeba to jeść).Na efekty trzeba długo czekać po miesiącu już powinno być lepiej ,jeżeli roztępy są naowe lepiej ich nie opalać tylko smarować tymi kremami opalenie niby zmniejsza ich widocznoś (pozornie)ale powoduje ich utrwalenie ,hmmmmmm to by było chyba wszystko
pozdro

)))))))))
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzięki.Aliens masz soga.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wreście rozplanowałem sobie trening na mase tylko doradcie mi... czy może być...

Następny temat

trening na szerokie plecy???

WHEY premium