SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Roy Jones jr. vs Hopkins ???

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 10027

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 391
żenada i tyle, wygrał hopkins.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 8877 Wiek 3 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 75100
Kadlubek - Hopinks wygrał.

Walka na bardzo srednim poziomie, pojedyncze ciosy Roya, ktore nie robiły wrazenia na Hopkinsie i zwijanie sie z bolu Hopka bo ciosiach z tyłu głowy i w pas Roya, Za co Jones zostal ukarany -1 (pierwszy cios po ktorym sedzia zwracal uwage juniorowi byl w tyl glowy, ten trugi przypadkowy praktycznie w ogole bez siły a Bernard zwijał sie jakby kamieniem dostał, i cios, ktory zostal w pas po ktorym zwijał sie jakbym rowniez dostal czyms ciezkim w przyrodzenie () a dostał w pas. Bardzo zawiodła mnie postawa zarówno Jonesa jak i Hopkinsa.

SFD Fight Club & Uderzane
WISŁA KRAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 72 Napisanych postów 4264 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 21651
Walka dno!

Hopkins mnie wkurvił,niby potem zemdlał,ale w mordę co to było ?!Dziadki !

Hmmm myślę,że B-Hop ma o wiele wiecej wigoru teraz niż Roy i było widać,ze w jakimkolwiek etapie kariery z Jonesem jr. do 35 roku B-Hop nie miałby szans.Jones nie leżał Hopkinsowi stylem tak jak Jermain Taylor,bo jakby leżał,to by leżał na dechach.Zdziwiony byłem jak Jonese jr. nieźle sobie radził.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 4847 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 40994
Straszne słaba walka ,która pokazała ,że dla obu to już koniec. O ile dziadek Hopek pokazał się jako tako w tej walce to Jones pokazał już totalne zero. Był przestraszony, jakby bał się Berniego. Był cieniem samego siebie z przed lat. To była walka tylko i wyłącznie dla hajsu, Roy Jones skończył się po walce z Ruizem a konkretniej po powrocie do LW. Zrzucanie wagi go po prostu zabiło!


Jones wrócił do LW, wygrał po bardzo wyrównanej walce z Tarverem a później...wiadomo jak było ciężkie KO od Tarvera i Johnsona i Jones szedł powoli na dno. Jednak jako miłośnik jego ogromnego talentu i widowiskowego stylu zawsze wierzyłem ,że jeszcze może coś osiągnąć. Po jego ostatniej dobrej walce z przeciętnym Lancym wierzyłem ,że jeszcze wykrzesze z siebie resztki rezerwy. Myliłem się oczywiście. Jones przegrał już 7 walk, które źle wyglądają w rekordzie Juniora. Nie wiem co on planuje ale nie powinien już wychodzić do ringu, on kocha ten sport i po prostu nie umie powiedzieć starczy! Być może nie dopuszcza myśli ,że nie jest już tym samym bokserem co kiedyś... Myślę ,że dobrzy i życzliwi ludzie którzy go otaczają powinni mu przemówić do rozsądku ,że już starczy. Tak samo Hopkins, którego również uważam za fenomena powinien przerwać, on ma coś nie tak z głową, chce walki z Haye ale chyba nie zdaje sobie sprawy że walka z Haye równa się śmierć dla Hopkinsa.
Słaba walka dwóch emerytów. Czas powiedzieć koniec!

"I try to catch him right on the tip of the nose, because I try to push the bone into the brain." (M.Tyson)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Obrona przed psem

Następny temat

obite uda

WHEY premium