SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rowerek stacjonarny -2pyt

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 10566

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 78 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 695
Witam, kupiłem sa rowerek stacjonarny pod koniec tamtego roku i mam w zasadzie 2 pytania do niego:
-Czy jest mozliwe spalenie ok 700-800 kcal w okolo 50 min(30 km przejechanych-predkosc 35-40km/h)

I czy jest jakims starasznym bledem jak jezdze co 2 dni po 20 km(czasem 10 codziennie) i tak w tygodniu srednio robie ok 50-80 km.

Pozdrowienia

To co masz zrobic dzisiaj,zrob pojutrze. Bedziesz miec 2 dni wolnego

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 589 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 10767
-Czy jest mozliwe spalenie ok 700-800 kcal w okolo 50 min(30 km przejechanych-predkosc 35-40km/h)
musisz podjac kiedys 50min trening i sie o tym przekonac

ROWERY Z HIPERMARKETU WĘDRUJĄ DO KLOZETU !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 78 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 695
Mam w rowerze urzadzenie ktore liczy mi dystans,czas i ilosc spalanych kalorii dlatego pytam. Swoja droga to juz tak jezdilem dlateo pytam-zreszta robiac co kolwiek nie mam kalkulatoru w mozgu i nie wiem ile kalorii spalam

To co masz zrobic dzisiaj,zrob pojutrze. Bedziesz miec 2 dni wolnego

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 589 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 10767
Mam w rowerze urzadzenie ktore liczy mi dystans,czas i ilosc spalanych kalorii
to jak masz to po kiego pytasz? Przeciez jak zaczniesz taki trening to na biezaco bedziesz mial wyswietlana predkosc,dystans,czas i spalane kalorie

ROWERY Z HIPERMARKETU WĘDRUJĄ DO KLOZETU !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 196 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1315
wow, podziwiam cie...
ja mam rowerek stacjonarny i uwierz mi, nie spalisz tylu kalorii. poza tym jak ty musisz zasuwac na tym rowerze skoro osiagasz 40 km/h??
na rowerze zwyklym oczywiscie bo jak rower "rozbujasz" to pozniej idzie lekko, a na stacjonarce masz staly opor.

moje zdanie: licznik ci nawala, ale to tylko moje zdanie

Mogę swoje życie pięknie rozwinąć, ale też pięknie zniszczyć...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 78 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 695
Pytam po to bo nie wiem czy mam wierzyc temu licznikowi, jak dla mnie chyba to pytanie jest wiadome.

W stacjonarnym mozna zmieniac przeciez opor(ja mam prawie max) i jesli chodzi o zasowanie to fakt zasuwam:)

To co masz zrobic dzisiaj,zrob pojutrze. Bedziesz miec 2 dni wolnego

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 196 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1315
wiem ze mozna zmieniac...
wiem, bo mam...
poza tym kady rowerek ma inny opor. jezeli przez godzine pedalujesz z ta sama predkoscia to i tak watpie, ze spalisz te 700 kcal.
nie wiem, moze sie nie znam, ale szczerze w to watpie. zaden licznik nie jest wiarygodny, moze zacznij jazde na rowerze traktowac jako przyjemnosc.

a rozgrzeweczke przed rowerkiem robisz?

Mogę swoje życie pięknie rozwinąć, ale też pięknie zniszczyć...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 78 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 695
Z ta sama predkoscia staram sie nie jechac caly czas, tylko zaczac najpierw spokojnie(ok 30 km/h w tym licznikup) zeby po 2-3 km na jechac szybciej(35-40km/h) i na pare chwil przyspieszac do 45-50 km/h.
Zazwyczaj sie chwile rozciagam przed jazda ale to roznie bywa

To co masz zrobic dzisiaj,zrob pojutrze. Bedziesz miec 2 dni wolnego

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 589 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 10767
ja w ciagu intesywnego treningu, czyli sr predkosc 35km/h, czas 30 min spalilem bodajze 260kcal(nie pamietam dokladnie bo dawno to bylo poki jeszcze licznik dzialal)

ROWERY Z HIPERMARKETU WĘDRUJĄ DO KLOZETU !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 78 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 695
Tak wiec ktorys licznik jest zly i mam nadzieje ze nie moj :)

To co masz zrobic dzisiaj,zrob pojutrze. Bedziesz miec 2 dni wolnego

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 196 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1315
no jak juz mowilam, watpie zebys mial taka predkosc. ty chybaa kolarzem jestes skoro osiagasz prawie 50 km/h. moze sie przesiadz na kolarzowke, to bedzieszn robil kariere, skoro takie predkosci osiagasz na stacjonarce.

poza tym, rozgrzewka musi byc

Mogę swoje życie pięknie rozwinąć, ale też pięknie zniszczyć...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kolarstwo torowe

Następny temat

Wytrzymałość na basenie

WHEY premium