SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rower magnetyczny - co wybrać?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1734

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 13351 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 51286
Witam


Postanowiłem że zakupie rowerek treningowy. Chce coś wybrać z alledrogo. Kwota jaką mam przeznaczoną to 600zł. Upatrzyłem parę modeli ale najbardziej zainteresował mnie ten http://allegro.pl/item918592179_rower_hop_sport_hs_70_r_2_gratisy_fa_vat_raty.html

Rowerek ma służyć parę razy w tygodniu po 30-120min


Sfd przeglądnąłem ale jest bardzo duża rotacja modeli i tych polecanych już praktycznie nie można dostać, dlatego ten nowy post.


Może miał ktoś z nim już styczność ewentualnie może polecić coś w tej kwocie sprawdzonego. Zależy mi na opiniach osób które testowały przez dłużysz czas sprzęt.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BodyLine TRENER
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 14747 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 102587
Wybór zupełnie przyzwoity,choć ja bym go nie kupił ze względu na konstrukcję.Przekonuje mnie jednak jego waga:32kg,to może świadczyć o jego wytrzymałości podczas treningu w warunkach domowych.
Ja zdecydowanie poszukałbym roweru do tzw. spiningu,który w podobnej cenie nie zawiedzie Cię przez resztę życia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 13351 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 51286
BodyLine


szukałem takich rowerów też i jedynie co w tej cenie znalazłem to http://allegro.pl/item935745085_rower_hop_sport_hs_59_r_2_gratisy_fa_vat_raty.html ale patrząc się na konkurencje (kat. rowery do spiningu.) to cena jest zadziwiająco niska. Ciekaw jestem wytrzymałości.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BodyLine TRENER
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 14747 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 102587
Zdecydowanie wybrałbym ten drugi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 586 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 28134
Nie wiem czy dobrze patrzę ale w tej pierwszej nie ma nawet napisanej wagi koła zamachowego, nie ryzykowałbym bo pewnie jest to z 5-7kg co w dalszej perspektywie moze okazac sie malo

Druga aukcja to dobry wybór sam kiedyś chciałem kupić rower typu spinningowego ale ostatecznie z powodow finansowych musiałem znaleźć tańszy

pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 13351 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 51286
w pierwszej jest koło zamachowe 8kg długo typowałem ten rower ale chyba jednak zdecyduje się na ten drugi


dzięki za pomoc po tygodniu w końcu ktoś pomógł
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Olej z pestek dyni zamiast pestek?

Następny temat

moja dieta do korekty prosze o pomoc

WHEY premium