SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rosja - Polska

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 9945

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6194 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22325
W****ia mnie takie coś
liczy sie dyspozycja danego piłkarza
a nie czy jest pupilem trenera czy nie...

Jeden klub, jedna miłość, jedna pasja - Fc Barcelona !

Czarni Jasło !
http://pl.youtube.com/watch?v=gbgQzJ1jFvw

pozdro ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34596 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434075
Nie ma się co denerwować mecz z Rosją będzie tylko meczem towarzyskim, przejmować możemy się dopiero wtedy kiedy zaczniemy przegrywać w meczach o stawkę, a w drużynie nie będzie zawodników, którzy na daną chwilę prezentują wysoki poziom.

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2500 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 57055
przejmować możemy się dopiero wtedy kiedy zaczniemy przegrywać w meczach o stawkę

Przegrywać to my już zaczeliśmy na starcie eliminacji i do tego doszła jeszcze ostatnia porażka z Armenią czy tam Azerbejdżanem (mylą mi się). Przez to obecnie nie możemy sobie pozwolić na porażkę przed teoretycznie najtrudniejszymi meczami na wyjeździe z Serbią i Portugalią, a jeden z tych meczów trzeba wręcz wygrać...

Zawsze jeżeli chodzi o sprawy związane z polską piłką jestem pesymistą, bo podczas mojego, krótkiego co prawda, życia nasz futbol to niemalże samo pasmo porażek i kompromitacji (jedyne jaśniejsze momenty to udział Legii i Widzewa w LM i Wisły w pucharze UEFA, ale nawet te drużyny w wymienionych rozgrywkach dochodziły co najwyżej do ćwierćfinałów).
Zatem za każdą porażką w meczu toważyskim ja widzę widmo klęski w meczach o punkty. A takie myślenie "to tylko mecz toważyski, nic się nie stanie jak go przegramy" często przeradza się w "to taki silny przeciwnik, nic się nie stanie jak nie zdobędziemy punktów/punktu"


Tak ja to widzę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34596 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434075
Jest w tym sporo prawdy, ale nie wydaje mi się żeby (odpukać) porażka z Rosją znacząco wpłynęła na naszą grę w Eliminacjach, aczkolwiek nie musi tak być, moim zdaniem Leo wie co robi i jeżeli nie powołał Jelenia to ma ku temu jakiś powód, po meczu z Rosją będziemy sporo mądrzejsi tak więc ze spekulacjami poczekajmy do końcowego gwizdka w pojedynku ze Zborną.

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 10067 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 27778
mecz z Rosją będzie zaprawą przed ciężkimi meczami eliminacyjnymi i nie wolno go zlekceważyć

Scio me nihil scire. - Sokrates

We will never die, because we are UNITED !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 16971 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 87966
Dla mnie to dziwne, że Jelenia nie ma nawet na liście rezerwowej. Tak jak piszecie, chyba ma jakiś konflikt z kimś ze sztabu reprezentacji.

Najbardziej liczę na naszych zawodników z Dortmundu, bo chyba oni są u progu sezonu w najlepszej formie.

Sponsorem nagród w XIII edycji Ligi Typerów jest Wydawnictwo SQN
Zapraszamy !! [http://www.sfd.pl/Liga_Typerów__XIII_Edycja-t920180.html] 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 635 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11626
stawiam 1-0 dla naszych
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 7471 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 28473
Jak nie wyjdzie mecz z Ruskimi to trochę krytyki padnie, nawet jeśli to mecz towarzyski tylko. Skład nietrafiony moim zdaniem. Z resztą już to pisałem kilka razy wcześniej i nie będę się powtarzał.

HALA MADRID !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2846 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 10180
Nie wiesz jaki będzie skład więc napewno nie jest tak że jest nietrafiony . Z tych piłkarzy co powołał da się ulepić solidną 11-stkę
Nikt nie karze ci sie powtarzać .

Zmieniony przez - djcuba w dniu 2007-08-08 17:13:11

Africa have Cameroon , Barcelona have Eto'o ... ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 7471 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 28473
Nie chodziło mi o wyjściową jedenastkę. Nietrafiony - ponieważ są w nim piłkarze, którzy znaleźć się w ogóle nie powinni.

HALA MADRID !!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

TYPER BUNDESLIGA 2007/2008

Następny temat

piłka nożna a kulturystyka ?

WHEY premium