SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Roland Garros 2010

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 7294

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34596 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434075
Sharapova teraz gra, oby się Rosjance powiodło

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34596 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434075
Udało się Marii awansować ciekawy mecz toczyli dziś panowie Fognini i Monfils, jest po 5 w piątym secie i kończyć będą jutro bo dziś uniemożliwił im to zmrok

W 3 rundzie jest też Roger i Kuznetsova, która miała spore problemy z Niemką Petkovic

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 5684 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 48576
Obserwowałem co jakiś czas wynik tego meczu.Widziałem w Eurosporcie,jak Monfils schodził do szatni.Nie znałem wyniku wtedy i pomyślałem,że Gael przegrał.Wtedy od razu wpadła mi do głowy słynne powiedzenie: jak się nie wygrywa 3:0...
Zobaczymy jutro,jak to się zakończy...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34596 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434075
Deszcz póki co daje o sobie znać Niby na stronie pisze, że od 13 mają się gry rozpocząć...

ed.

nadal nie grają, duże opóźnienia będą szkoda, że Paryż w dach się nie wyposażył, tak jak np Wimbledon

Zmieniony przez - wikt w dniu 2010-05-27 13:27:45

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 5684 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 48576
Radwańska bardzo szybko zakończyła przygodę z Roland Garros
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1145 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12654
bo ojciec Ją denerwował swoimi wyliczeniami

John. C. Maxwell, Postawa zwycięzcy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 17167 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56957
Ma ktoś może do linka z filmikiem z tym jej kłóceniem się?

Wesoły wegan :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34596 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434075
Nawet jakiś Amerykanin się pytał czy "s******laj" to bojowy okrzyk taki ja "Come on"

Roger w 4 rundzie Nadal w 3

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 17167 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56957
Wery Najs Może tak rakiety 1 i 2 w finale? Się zobaczy kto najlepszy.

Wesoły wegan :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34596 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434075
No chciałbym takiego pojedynku

Woźniacka gra dalej, podobnie jak Soderling oraz Ljubicic, który stoczył niesamowity bój z Fishem. Francuzom za to pozostało kibicowanie w męskich rozgrywkach tylko Tsondze

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

skręcenie kostki

Następny temat

Trening kondycyjny - wysokie gory

WHEY premium