SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Robienie zastrzyku - niescislosc

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 11272

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 415 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2901
moze po ktoryms razie sami dojda do tegobo jak igla dochodzi do konca to czasami jest nieprzyjemne uczucie (po prostu lekko boli) . Ostatnio na iglach ktore kupowalem byl jakis bialy bajer na koncu igly (nie na czubku ) moze po tym dojda ze nie wbija sie do konca pozdrawiam



CELICA rzadzi https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=90450

japan-cars.clan

japan-cars.clan

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
v3gas ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 6008 Wiek 14 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 38264
A co do igly to ja mysle ze po zaciagnieciu powinno sie igle zmienic bo jak by nie bylo sa to igly jednorazowe i choc nie powinny to po drugim razie moga sie stepic lub nieco zatkac (bardzo rzadko), a sa one bardzo tanie wiec chyba problemu nie ma...

--------------------
v3gas -> vegas
--------------------
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 415 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2901
sorki ale ty chyba myslisz o wbijaniu igly w butle (a to chyba wtedy kazdy wymienia ) a byla mowa o zaciaganiu jak jusz jestes wkuty np w dupe zeby sprawdzic czy na zyle nie trafiles to trudno jest ja wymienic (jak wszystko jest git) bo to by bylo bez sensu chyba ze trafisz na zyle to wtedy tak mozna zmienic igle

CELICA rzadzi https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=90450

japan-cars.clan

japan-cars.clan

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
v3gas ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 6008 Wiek 14 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 38264
Tak mialem na mysli trafienie w zyle (pytal o to siwy_hahar o ile sie nie myle), to oczywiste ze po "prawidlowym" wkluciu nie wymianiamy igly

Pozdrawiam

--------------------
v3gas -> vegas
--------------------
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 313 Wiek 43 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 11934
znam gościa co walil w dolną wewnętrzną część dupy i mówił ze ten kox coś go usypja zamiast rosnąć na sile gość byl coraz słabszy co się okazało trafił w zyłe .
pomieszało mu się bo ktoś powiedzial ze tam niewolno dziabać a on zrozumiał ze to wlaśnie tam ma kuć
dlatego dobze poruszać ten temat sog dla ciebie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1079 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15937
Ale dzis jazde mialem Wbijalem kolesiowi ome a jemu nagle reke drgnela Okazalo sie ze przebilem zyle Zaciagam raz - krew , zaciagam znowu nic, jeszcze raz znowu krew. No nic wyciagnalem igle , wypuscilem troche krwi ze strzykawki zmienilem igle i walnalem w druga reke odciagam i juz krwi nie zassalo Ale wstrzyknalem mu troche krwi

No nic jutro sie okaze co bedzie i wam napisze

>>> doradca w Dopingu <<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 73 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1364
sog ode mnie bo ja nie wiedzialem. dzieki! pierwszy cykl i wiedze czerpalem z takich wlasnie stron.

to jak sie krew wpusci to jest luz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 415 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2901
to troche niemozliwe bo jakby tafil w zyle i wpuscil koks to po paru minutach wiezli by go do kostnicy

CELICA rzadzi https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=90450

japan-cars.clan

japan-cars.clan

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1079 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15937
nie rozumiesz To bylo tak ze wszedlem w zyle potem wyszedlem Ale i tak zaciagnalem kropelke krwi Wyciagnalem igle i zrobilem w inna reke zastrzyk Tylko ze wstrzyknalem mu ta krople krwi w miesien. Wolek przeciez nie wstrzyknalbym omnadrenu do kwri Co ja bym z cialem potem zrobil

Dzis sie okaze co sie stalo. Mam nadzieje ze nic sie bedzie , tej krwi malo bylo

>>> doradca w Dopingu <<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 415 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2901
hehe dobre pipes ale w sumie to nie bylo do ciebie tylko do dantego on cos pisal ze gosc walil sobie strzaly w dol dupy (trafial niby w zyly) i mowil ze sie czuje senny dla mnie to troche nierealne


CELICA rzadzi https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=90450

japan-cars.clan

japan-cars.clan

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Deca durabolin?

Następny temat

deka i kości

WHEY premium