SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Robienie zastrzyku - niescislosc

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 11275

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1594 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 14325
Krotko mowiac:praktyka czyni mistrza. Pierwsze 10-15 strzalow jest trudne,pozniej to sama przyjemnosc . Slyszeliscie,aby ktos umarl od zle zrobionego strzalu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 122 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3571
Jednej rzeczy nie rozumiem naprzykład nie trałiłem w żyłe i pociągam to co powino mi się pojawić w strzykawce woda czy nic?

Kto nie dąży do rzeczy nie możliwych nigdy nich nie osiągnie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 415 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2901
nic czyli proznia


CELICA rzadzi https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=90450

japan-cars.clan

japan-cars.clan

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1594 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 14325
Mati-po co takie pytania w Twoim wieku? Juz chcesz koksowac?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 313 Wiek 43 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 11934
to jest nic włacnie kumpel powiedział ze jeden koleś to tostka dozylnie se strzelił i karetka go zabrała ale zyje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1079 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15937
Fakt jest taki ze ile by sie nie robilo zawsze trzeba uwazac Ja zrobilem kolo 25 a moj znajomy kilkaset Ostatnio obaj trafilismy w zyle Dowodzi to temu ze nie ma co byc takim pewnym siebie w tych sprawach Bo glupi blad moze spowodowac powazne problemy (wycinanie miesnia, itp.)

Przypomnialo mi sie jak kilka lat temu jak chodzilem do sredniej moja wychowawczyni poszla do szpitala. Pielegniarka srodek do injekcji domiesniowych wstrzyknela jej dozylnie czy na odwrot W kazdym razie zakazenie i cos powaznego to bylo bo grozila jej amputacja. Rozcinali jej reke i czyscili jakos. To tak ku przestrodze !!!!!

>>> doradca w Dopingu <<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 803 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3620
zabawy z tym nie ma. po trafieniu w miejsce właściwe tj w miesień i zaciągnięciu tłoczek pójdzie ciężko i pojawią sie bąbelki. z żyłami to też nie tak ze towar idzie w kanał. na ogół przebija sie małe naczynia kwionośne na wylot i wtedy krew i tak i tak może się pojawić. po takiej przebitce na ogół wychodzi siniak.
dlatego jestem zwolennikiem walenia w dupę bo tam ryzyko trafienia w kanał jest znacznie mniejsze.
1

Kingsajz dla każdego!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
v3gas ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 6008 Wiek 14 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 38264
Istnieje grozba ze ktos moze byc uczulony na dany srodek i wtdedy po strzale moze dostac np jakis drgawek, zaczac sie dusic etc.. Ale sa to przypadki baaardzo rzadkie....

Pozdrawiam

--------------------
v3gas -> vegas
--------------------
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1079 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15937
Ja slyszalem ze takie drgania sa skutkiem przebicia zyly

Rozmawialem dzis z kolesiem ktoremu wstrzyknalem omke z krwia Nic go nie boli (co dziwne przy omce) nawet siniaka nie ma !!!! Mowil mi ze lekko reke go piekla po winstrolu omy nie nie czuje Farciarz

>>> doradca w Dopingu <<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4869 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 42946
Wolek dobra odpowiedz
Nic czyli proznia
Oczywisce wchodzi powietrze do strzykawki jesli nie jest w zyle.


>Były doradca, obecnie moderator w dziale Apteka<
..Lads,from now on you can call me master HEGEMON..
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Deca durabolin?

Następny temat

deka i kości

WHEY premium