SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Revolutions - CRACK

temat działu:

Revolutions

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 27825

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 457 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3712
jestem po pierwszym treningu z crack (2 miarki) odczucia mocno srednie pompa troche lepsza niz normalnie i wieksza chec do treningu wzrostu energi nie zauwazylem jutro zapodam 3 miarki mam nadzieje ze ten srodek rozkreca sie z czasem po tygodniu napisze cos wiecej

wszystko albo nic

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 457 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3712
produkt szalu nie robi po tygodniu brania czuje troche lepsze pobudzenie na treningu.pompa srednia wytrzymalosc do polowy treningu.Nie radze brac poznymi godzinami jest problem z zasnieciem.Biore 3 miarki wiec produkt wychodzi malo ekonomiczny.
moja ogolna ocena to 3/5

wszystko albo nic

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 789 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8038
Ja jem już 2 tydzień po jednej miarce. Pompa wsumei słaba ale za tob bardzo duże skupienie na treningu. Od następnego tyg zaczynam brać 2 miarki i zobaczymy jak mnie porobi. Jak dla mnie narazie 4/5. J.w mało ekonomiczny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1917 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34027
ma moze ktos probke tego?

IHS TEAM.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 789 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8038
Skończyłem właśnie jesc CRACKA i panowie bez szału, naprawde. Pierwsze 2 tygodnie w miare fajnie a potem już tylko rozczarowanie. Ani jakiejs pompy ani siły. Jedyny plus to smak i to zę miałem straszne skupienie na treningu. Jak ktosjuzcwiczy kilka lat to myślęze go nei porobi. ogólnie nie polecam.
p.s jadłem po 1 miarce czasami 2 i efekt taki seee :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 457 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3712
kolejny przereklamowany syf

wszystko albo nic

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jadłeś ? nie na każdego wszystko działa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 63 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 297
Dokladnie tak jak nox....dziala mzoe tydzien....a pozniej praktycznie NIC oprocz skupienia.......

1 porcja porobila mnie naprawde dobrze...ale co z tego...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 205 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2371
Niezłe pobudzenie działa przez pare dni moze własnie jak piszą wyzej przez tydzień potem juz tylko energia duza forma skupienie wspomaga treningi . ocena dobra
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 222 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3054
gut
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Następny temat

Revolutions - Whey Shake

WHEY premium