SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Remy Bonjasky vs Jeromme le Banner ?

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6761

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 301 Wiek 43 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7672
Co do walki JLB vs Crocop to walka już była

imo nieciekawa walka

Krasnoludki, które można spotkać w lesie to nie mali ludzie, ani dzieci.
Są to zwierzęta i mogą przenosić choroby.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
owszem walka była,ale wtedy to byli zupełnie inni zawodnicy.To widać po nich

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 714 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6525
a;PROSPOS kończenia sie zawodników to wydaje mi się, że tego typu sporty są na tyle urazowe , że w pewnym momencie ciało odmawia już posłuszeństwa - bo ile można....pojawiają sie nowi i młodzi i powolutku sie schodzi z najwyższych piedestałów.Jeśli idzie o Aertsa, który jest moim ulubionym fighterem to musze z przykrością stwierdzić że jeszcze rok i death on two legs - jak śpiewają queen. A jEROMME też powolutku jest na wyczerpaniu - chodzi mi o to że ciosy sa już nie tak zabójcze no i ta kondycja!!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 906 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6128
Jerome Le Banner to mój faworyt

*I'm still standing and I'm still waiting for a title fight. Fedor Emelianenko you are next !!!* - MIRKO CROCOP

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Marian.B. ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 510 Napisanych postów 8840 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 54407
Joanno ale tych młodych to ja na razie nie widzę (poza Badrem Hari), a Aerts i Leb jeszcze powalczą na wysokim poziomie parę lat

Sogów nie odbijam, jak podobała Ci się moja wypowiedź, to wejdź na www.pajacyk.pl !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
wilk80 ZASŁUŻONY
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3436 Wiek 44 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17160
Szanse JLB są odwrotnie proporcjonalne do upływającego czasu walki...
Całym sercem jestem za Geronimo!!!
Pozdrawiam!

"Istotą walki jest podniesienie duszy na wyższy poziom moralny" - J.Piłsudski
"Teoria powinna być rozważaniem, a nie doktryną" - C.von Clausewitz
"Where there's a will, there's a way" - K.Sakuraba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 301 Wiek 43 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7672
tych młodych to ja na razie nie widzę (poza Badrem Hari)

ja chciałbym tylko nadmienić, że Karaev... wkrótce sie o tym przekonacie

Krasnoludki, które można spotkać w lesie to nie mali ludzie, ani dzieci.
Są to zwierzęta i mogą przenosić choroby.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Moim skromnym zdaniem jeśli Karaev nie nabierze masy to nie ma co szukać w K1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 301 Wiek 43 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7672
a moim skromnym zdaniem Ruslan ma bardzo duży zasób technik i za***istą dynamikę, no i chyba po prostu talent. ale owszem, parę kilo by mu nie zaszkodziło. poza tym, to nie wiem jakie ma parametry Hari, ale tez szczególnie masywny nie jest. ale to młodziaki, sadzę, że złapią kilogramy jeszcze.

Krasnoludki, które można spotkać w lesie to nie mali ludzie, ani dzieci.
Są to zwierzęta i mogą przenosić choroby.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Marian.B. ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 510 Napisanych postów 8840 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 54407
A moim skromnym zdaniem z Karaeva nic nie będzie, z masą, czy bez! Wystarczy spojrzeć jak wykonuje jakąkolwiek technikę ręczną, czy nożną, i porównać do Hariego, Gura (mówię o młodych zawodnikach), żeby zauważyć, że technikiem rewelacyjnym nie jest, zdobył popularnośc swoimi atakami "na HURAAA!!!" i kopami z obrotu, ktore przez wielu uchodzą za szczyt techniki...
Wystarczy spojrzeć na rekord Karaeva z kim wygrał:
Rickard Nordstrand (rekord: 3-4-0), z nikim poważnym nie wygrał!
Scott Lighty (rekord: 3-3-0) nie wygrał z nikim znaczącym! Goodridge go zniszczył przez K.. w 1 Rundzie!
Azem Maksutaj (rekord: 8 – 11 – 1), największy sukces, to zwycięstwo z McDonaldem ( z ktorym wcześniej przegrał) i remis z Vitali Akhramenko
Freddy Kemayo (rekord: 6 – 6 – 0) również nie wygrał z nikim konkretnym!
Co do walk Ruslana ktore przegrał, to polecam walkę z Sefo!
Ja przed Karaevem przyszłości w K-1 nie widzę, nie uznaję go za dobrego technika (broń Boże!). Jest owszem medialny i dla wielu widowiskowy (ludzie lubią oglądać akcję a'la Van Damme!
Jest kilku młodych, zapowiadających się znacznie lepiej od niego! Ruslan miał po prostu szczęście, że znalazł się w odpowiednim miejscu o odpowiednim czasie!

Sogów nie odbijam, jak podobała Ci się moja wypowiedź, to wejdź na www.pajacyk.pl !

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Skakanka

Następny temat

Pride FC English Wersion !!

WHEY premium