SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Relacje bold + deca itd

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 23031

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1639 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 39608
Strasznie w****iaja mnie wypowiedzi matematykow
z choinki ktorzy wedlug swoich wyliczen wiedza czy ktos
powinien przytyc 5 czy 10 kg
Co z tego ze zrobisz 10 kg w 8 tyg jak miesa bedzie tam tyle co kot naplakal
Koksowni sprawa ile i co w siebie wbije
jakies pojecie ma o dopingu i wie jakie sa +/- tej zabawy
Lepiej robcie pojazd leszcza ktorzy robia cykle na 100 metki i ostrowii

co do fotek to wstaw jakies normalne ujecia a nie
jak z przebieralni sklepowej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
fat joee
jeszcze ze 3 cykle i bedziesz mr o w takim razie...
nie masz sie czym chwalic.

Zmieniony przez - miczelx w dniu 2007-12-15 18:38:54

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1340 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14898
ale wy gadacie ******ly tak juz powinnien miec nie wiadomo ile kilogramow do przodu nie kazdy organizm jest taki sam i nie kazdy tak samo reaguje.to ze zrobil kilogramy to za***iscie tylko teraz bedzie problem to utrzymac i juz tutaj bedzie musial ostro nad tym sie skupic!!!fotki robisz fatalne bo naprawde nic po nich nie widac .najwazniejsze ze sam zainteresowany jest zadowolony a wy mu tylko kisiel z muzgu robicie!!!!!!jak dla mnie stary trzymaj tak dalej i lepiej jak kilogramy sobie ida wolno do przodu a nie nagle nie wiadomo ile.najlepsi sa kolesie co zaladuja cykl mase specyfikow i mowia "no teraz to z 20kg do przodu i 7cm w lapie wiecej" pozdrawiam

- Litość to ZbrodniA -

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6800 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 95263
Zdjecia tez do konca nigdy nie oddaja prawdy , duza rola swiatal , pozycji, zoomu etc etc. Jesli mowi ,ze idzie kg to gdzies musi to byc , wiec musi cos rosnac. Co do tego czy ktos zrobi wiele na 2 srodkach, a drugi potrzebuje do tego wiecej. Nikt mi chyba nie powie, ze nie jest to sprawa indywidualna etc. Pozatym cykl jeszcze trwa wiec lepiej poczekac do konca i sluzyc rada, niz objezdzac kolesia od razu jak psa. Lepiej poradzic niz bluzgac , bo to potrafi kazdy...


Edit up: Wyprzedziles mnie


Zmieniony przez - OwnaGe w dniu 2007-12-15 18:50:23

OwneD

Off since 01-09-2010 r.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BodyLine TRENER
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 14747 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 102587
A ch.. z kilogramami skoro tego w mięsie nie widać.Plecak założę i będę miał 20 więcej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1489 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7453
No chlopaki z 11 strony dziekuje wam za ratunek chociaz tym co niektorzy tam pisza nie przejmuje sie hehe fotki porobie tylko wezme ziomka bo samemu to padaka sie robi a kg ida jesli chodzi o mase i na sztandze tez przybywa kg A co do robienia masy to moim zdaniem lepiej powoli i mniej a zeby wiecej zostalo niz zalac sie na maxa i pozniej wypocic pozdrowka dla wybranych

P.S. BodyLine nie kazdy ma taka genetyke jak ty i tak czysty miesien ze wszedzie zyla i kazdy miesien sie odznacza po drugie nie kazdy uprawia zawodowo kulturystyke i ja np cwicze dla Siebie amatorsko dla zabicia czasu dla lepszego sampopoczucia itp itd. pozdrawiam

Zmieniony przez - Koksownia w dniu 2007-12-15 19:50:02

"Żyj tak, aby twoim znajomym zrobiło sie nudno, kiedy umrzesz"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BodyLine TRENER
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 14747 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 102587
P.S. BodyLine nie kazdy ma taka genetyke jak ty i tak czysty miesien ze wszedzie zyla i kazdy miesien sie odznacza po drugie nie kazdy uprawia zawodowo kulturystyke i ja np cwicze dla Siebie amatorsko dla zabicia czasu dla lepszego sampopoczucia itp itd. pozdrawiam
Nie mam szczególnej genetyki ani nie trenuję zawodowo.Jakość jaką potrafię wypracować jest przede wszystkim zależna od sposobu odzywiania.Trenujesz dla zabicia czasu-ok,lepszego samopoczucia-świetnie,tylko cykl masz jak zawodowiec.Nie piszę tego,żebyś źle się poczuł,tylko,żebyś większą uwagę zwrócił na czynniki ważniejsze niż samo kłucie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1489 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7453
BodyLine wiekszosc tu ma takie cykle jak dla zawodowcow a cwicza bo lubia bo malo kto tu zarabia na swoich miesniach.

"Żyj tak, aby twoim znajomym zrobiło sie nudno, kiedy umrzesz"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
GISZMAN D.Geler
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 3624 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 25684
Koksownia wypowiedzi co niektórych,tutaj nie są po to żeby Cie dołować czy jechać po Tobie.Słowa krytyki często są lepsze niż te pochlebne,a to dlatego że jeszcze bardziej motywują do ciężkiej pracy.Przynajmniej na mnie tak one działają i bardzo je sobie cenie.
Tak jas body napisał h.j z kilogramami jak nie widać ich na ciele,a tak możemy stwierdzić po zdjęciach które tu zamieściłeś.Zrób kilka podstawowych póz takich jak:najszerszy tyłem,bicepsy przodem,klatka bokiem,czy triceps bokiem i wszystko będzie jasne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 329 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6066
siema koksownia...dobrze robisz jedz tak dalej... 3mam wciaz kciuki .. kurde do dzis mialem bana...ale juz wrocilem...

WSZYSTKO ALE Z GLOWA !!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Połaczenie sterydów z Odzywkami

Następny temat

nowa meta eap

WHEY premium