SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Relacja z redukcji T3+Clen

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 26577

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Myślę że bez problemów będzie. No na przykład 3-4x do łazienki w nocy i odlać się nie idzie a parcie na pęcherz jest potem zostają tylko nocne wizyty w toalecie 1-2 razy ale lejesz już normalnie. Przynajmniej u mnie tak jest.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1200 Napisanych postów 600 Wiek 28 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 41522
Rozumiem i wrazie problemów odestawić na jakiś czas jak tak to ile, czy zmnniejszyć dawki ?

Tam, gdzie nie ma walki, nie ma siły.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3988 Napisanych postów 9621 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
IMO jest dobrze. Oby Master byl dobry. Co do dawek to zagramanica leca nawet tylko 200w. Przy 400 powinienes czuc dzialanie hamowania aromatazy to na tyle silne zeby nie bylo potrzeby uzycia IA (tak czy siak warto badac). A dawki dd i testa pisalem ze mniejsze chociaz o te 50mg strzal bo master posiada wysoka skutecznosc w wiazaniu SHBG wiec osczedzasz pozostale srodki. Co do czasu bicia mastera to jesli stawy nie beda dokuczac to nawet bym pociagna tak dlugo jak deke (w kombie test enan, dd efekt ten bedzie mniej dokuczliwy niz na krotkich estrach). No i sidy takie jak wlosy to sam musisz wiedziec czy je masz, a jesli sa to czy akceptowalne dla Ciebie. Albo do mostku albo 10 dni po ostatnim strzale mastera wrzucil bym proviron (zaleznie od sidow masteronowych bo to tez dht) . Jak mocno by stawy douczaly to tylko na mostku. Pare dni 50mg, pozniej 25mg - zaleznie od odczuc. Co do HCG to zaczolem wyznawac malo popularna teorie i bije caly czas ok 1000 junitow 2*w i chyba nawet zejde do 500. Gdyby to mialo nie dzialac to teraz po 16 tyg testa 600/w juz wiem z doswiadczenia, ze powininienem miec pusta moszne, a jaja ok. Ale tu zdania sa podzielone. No i do badan powinienes wrzucic psa, bo jakby sie prostata silnie rozrastala to tzeba by zejsc z mastera i nie dawac provironu bo szczanie robi sie upierdliwe.

no dmq mnie ubiegl zwiezle bo ja to musze elaborat zaj**....


Zmieniony przez - Krzychu79 w dniu 13.06.2017 10:21:23

OnGear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1200 Napisanych postów 600 Wiek 28 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 41522
haha dzieki wielki, do drugiego cyklu jeszcze troche czasu więc w razie Wu będę pytał z tego co widzę mogę liczyć na konkretne odpowiedzi :)
A co do samego cyklu dorzucilibyście coś do niego czy te środki w zupełności wystarczą ?
1-23 Enan 300mg e3d
1-20 DD 200mg e3d
1-20 master 200mg e3d

Teraz lece z bf jak najniżej ale troche mam do spalenia, i potem mam zamiar zrobić suchą masę jeżeli nawet zostanie troche tego bf przed cyklem to po cyklu redukcja i powinno byc o niebo lepiej ;)

Odłoże troche kasy i w pogotowiu bede miał exe cabaser i proviron zrobie badania przed cyklem w trakcie cyklu jakby było coś nie tak, przed pct i po ;)



Zmieniony przez - Mastornxl w dniu 2017-06-13 10:26:49

Zmieniony przez - Mastornxl w dniu 2017-06-13 10:35:15

Tam, gdzie nie ma walki, nie ma siły.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Nie ma co dokładać. Stawow na bank na tyle testa i decw czuć nie będziesz. To nie wino
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3988 Napisanych postów 9621 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
Styknie! Musisz kase na suple i miche dobra miec ;)

OnGear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1200 Napisanych postów 600 Wiek 28 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 41522
Dzięki Pany już wszystko wiem :)

W tle będzie lecieć t3 w dawce 50mcg do tej pory miałem tiro teraz dostęp mam do novo, więc fat też będzie w ryzach a żarcia będzie i będzie :D


Wracając do tematu redukcji dieta trzymana od piątku ta którą wkleiłem kilka postów wcześniej, nie mogę zważyć się na czczo bo za każdym razem wstaje ide do kibla jade do pracy jem śniadanie i znowu kibel więc waga z rana waha się od 90 do 91, różnica w lustrze widoczna, po t3 barki zrobiły się płaskie.
Trening trochę zmodernizowany w pon Robię siady high bar, martwy deficyt + dodatki , w środę leci płaska i martwy klasyczny + dodatki w piątek siady fronty i OHP/push press dorzuciłem jeszcze dzień dobry i dodatki, 2x w tyg aero ok 20 min na bieżni, miska trzymana na 100% mam około2,5 do 3 miesięcy czasu więc powinno byc ok ;)
Obecnie 2 tyg off clen, wlatuje spowrotem za tydzień w wtorek, dawka docelowa 100mcg, dawke t3 zwiekszyłem do 100mcg
Enan leci w tle cały czas 300mg e3d.
Za jakieś dwa do trzech tygodni wrzucę foty to sami ocenicie czy coś się ruszyło ;) ja czas diety liczę od ostatniego piątku 9.06 bo wczesniej leciałem na własną ręke i dieta była dopięta tak na 60% więc nie jestem z tego zadowolony ;)


Zmieniony przez - Mastornxl w dniu 2017-06-13 11:52:51

Tam, gdzie nie ma walki, nie ma siły.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Na masie zejdz z T3 zdecydowanie.cbedzie zbędne . 100mcg T3 teraz? Moim zdaniem też zbędne tylko więcej miesa spalisz a mówiłeś że masz czas na redukowanie.


Zmieniony przez - dmq92 w dniu 2017-06-13 11:56:38
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1200 Napisanych postów 600 Wiek 28 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 41522
ok w takim razie t3 na masie poleci, dawkę teraz zmniejsze do tych 50-75mcg dorzuciłem bo jestem na off z clenem i nie czuje już tego kopa i telepania pewnie mi tego zabrakło

a co do palenia mięsa wątpie że przy takich treningach i dopiętej misce z testem w tle mięcho poleci, ale piszę to w oparciu o przerobione tematy, nie doświadczenie

Co do badań pod master DD i enan starczy FSH, LH, Estradiol, Prolaktyna, Test? czy coś jeszcze dorzucić ? Na pewno zrobie też tsh i ft3 bo będę kończył t3 :p


Zmieniony przez - Mastornxl w dniu 2017-06-13 12:07:18

Tam, gdzie nie ma walki, nie ma siły.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
To byś się zdziwił zależy od osoby i wielu innych czynników.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

enan, bold, proviron, prop

Następny temat

Medical Pharma - Anavar - nigdzie nie mogłem znaleść informacji.

WHEY premium