SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Redukcja czy masa?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1710

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 25 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 226
Cześć, mój problem polega na tym, że nwm w jakim kierunku iść, masa czy redukcja? Na początku chciałem zredukować to co mam bo zawsze byłem troszke ulany, głównie na brzuchu i klacie, ale przez chęć zdobycia siły i masy mieśniowej zdecydowałem się na mase i tak właśnie aktualnie wyglądam jak na zdjęciach. Brzuch wywalony, klata jak cycki, a boki strasznie grube. Dodam, że w sprawie tych cycków już udałem się do lekarza i muszę zapisać się do endokrynologa, guza tam nie wyczuwam, ale kto wie może to gino bo chyba tak wygląda :p Strasznie źle się z tym czuję, jeszcze w ubraniu to jakoś wyglądam bo troszkę urosłem w porównaniu do tego co było wcześniej. Na śniadanie zazwyczaj jem kanapki z szynką i serem lub jajka w rózym wydaniu, na drugie idzie jakaś większa kanapka, obiad to różnie, sos z ryżem i kurczakiem, warzywa z ryżem i kurczakiem, czasem jakiś schabowy, jem również płatki ryżowe(Wolę ryżowe od owsianych bo lepiej smakują), jakiś makaron, pierogi i takie dość pospolite dania. Staram się jeść 3000kcal dziennie. Może to przez węgle? Dieta wysoko tłuszczowa załatwiłaby sprawe? Co poradzicie? Bo nie wiem czy kontynuować masę czy redukować, normalnie bym redukował, ale nawet nie nabrałem dużo mieśni, dopiero ramię zaczyna już jakoś wyglądać ( w porównaniu z wczesniejszym rozmiarem :v).







Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349869
Jesteś mocno zatłuszczony, więc w grę chodzi tutaj jedynie redukcja. Jak chcesz szerszej porady, to wypełnij ankietę działu i wstaw dietę w formie zrzutu z potreningu.pl
1

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 25 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 226
Koniu151
Jesteś mocno zatłuszczony, więc w grę chodzi tutaj jedynie redukcja. Jak chcesz szerszej porady, to wypełnij ankietę działu i wstaw dietę w formie zrzutu z potreningu.pl


Dzięki za odpowiedź :)




1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349869
Można powiedzieć, że wygląda to tragicznie, nie ma tu nawet punktu zaczepienia do jakichkolwiek poprawek, także musisz ogarnąć wszystko od nowa.
Zacznij od policzenia zapotrzebowania:
https://www.sfd.pl/ -t276436.html
I zgodnie z postami podwieszonymi rozpisz plan:
https://www.sfd.pl/Potrzebujesz_Diete_Masz_Pytania_ZAJRZYJ-t379384.html
1

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta- co zrobic?

Następny temat

Efekty diety i treningów

WHEY premium