SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Redukcja - teoretyczna pomoc,

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 644

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9
Witam Państwa, jestem tutaj nowy więc proszę o wyrozumiałość. Mam kilka teoretycznych pytań do specjalistów lecz najpierw coś o sobie.

Patrząc na moje wymiary nie wydaje się być kimś kto się chce czegoś pozbywać, bo gdy patrzysz na mnie widzisz szczupłego, wysokiego mężczyznę lecz to czego nie widzisz jest moim problem. Moja rozmiarówka to M-ka.
Mój tryb odżywiania? Mało jem, dość niereguralnie, czasem potrafię nie zjeść prawie nic oprócz dwóch słodkich bułek, na śniadania nie miewam czasu, kolacji nie jadam.

Nie palę, nie piję, bez problemu odstawiam słodycze na miesiąc czasu, jem mniej niż zwykle lecz nie widzę rezultatów po tym.
Moja wcześniejsza aktywność? Siłownia - łącznie rok z przerwami, domowo - pompki na taboretach.

Z czym mam problem? Głównie to chciałbym pozbyć się brzuszka, głównie to zmniejszyć żołądek bo wydaje mi się zbyt duży, zredukować boczki, tłuszcz na plecach i na klatce piersiowej, tak by była 'płaska', zmniejszyć uda. Wiem, brzmi to strasznie, ale chodzę na co dzień w M-kach które bywają luźne wiec nie może być tak źle.

Starałem się tutaj wymienić jak mniej więcej funkcjonuję.

Teraz kilka pytań do Was,
Chciałbym zrzucić nadmiar, po części wyrzeźbić sylwetkę, nie mówię tutaj o wielkim przyroście masy mięśniowej, po prostu pozbyć się fatu tam gdzie jest.
Czy siłownia 3xtygodniu (trening obwodowy na początek z naciskiem na klatkę piersiową, plecy) + aeroby (bieżnia lub rowerek) po będzie dobrym rozwiązaniem?

Proszę o porady, jeśli o czymś zapomniałem postaram się to szybko uzupelnić.

Płeć: Mężczyzna

Wiek: 21

Waga: 78-80

Wzrost: 183

Obwód klatki: 104

Obwód ramienia: ?

Obwód talii: 90

Obwód uda: 54

Obwód łydki: 38

Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej: ?

Aktywność w ciągu dnia: praca siedząca, długie spacery.

Uprawiany sport lub inne formy aktywności: Aktualnie brak.

Odżywianie: Jem żróżnicowane posiłki, bardzo nie reguralnie, rezygnacja ze słodyczy i napoji gazowanych nie jest dla mnie problemem.

Cel: redukcja rozłożona w czasie

Ograniczenia żywieniowe: Brak.

Stan zdrowia: Zdrowy jak koń.

Preferowane formy aktywności fizycznej: Siłownia, Aeroby, Basen - 3 razy w tygodniu , 2 godziny.

Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty: Olimp Therm LINE II

Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów: Tak

Stosowane wcześniej diety: Wyzerowanie słodyczy, cukrów, płynów gazowanych.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta masowa, bóle brzucha, gazy, trądzik

Następny temat

Dieta - cel masa oraz inne sugestie dot. treningu

WHEY premium