SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Redukcja

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 618

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 15 Wiek 24 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 433
Dodam że 3 razy w tygodniu Biegam ok. 40 minut solidnego interwału, po czym wykonuje trening siłowy, raz w tygodniu basen.
Od 2 lat aktywnie biegam i od roku jetem na siłowni.
Oceńcie dietę czy, nie przesadziłem z kcal , (osobiście czuje się najedzony i pełen energii.) Trening wykonuje między 4 a 5 posiłkiem.
Nie mam żadnych przeciw wskazań zdrowotnych.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

Ranking TOP10 spalaczy tłuszczu

Chcesz wspomóc walkę z niechcianym tłuszczem? Zastanawiasz się jaki produkt wybrać?

Zobacz ranking
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2718 Napisanych postów 50640 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 341533
ankieta działu.

POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGÓW ONLINE. KONTAKT: koniu151.sfd@gmail.com

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 247 Wiek 28 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 3953
Za dużo obciąłeś kcal. Posiłki są słabe, a przed treningowy szczególnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2718 Napisanych postów 50640 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 341533
myślę, że sądy na temat kaloryczności można wydawać po jakiejkolwiek wiedzy o przypadku, nie cyferek z kalkulatora.

POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGÓW ONLINE. KONTAKT: koniu151.sfd@gmail.com

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 247 Wiek 28 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 3953
Wiem, porównałem tylko kcal, które mu wyliczył kalkulator i kcal po obcince :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Poprawa diety i jej ocena

Następny temat

Potrzebuje pomocy - opinia na temat treningu na redukcji.... czym więcej czytam tym..

Whey vit