SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rafał Borysiuk galeria

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 74663

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1560 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6223
Ademus dlatego wlasnie nie jestem mistrzem polski ani europy.
Kulturysytka to ciągle poprawianie niedociagniec a gdybym mial wszystko to o czym piszesz w negatywach to pewnie walczylbym o karte pro bo w kieszeni byly by wyzej wymienione przeze mnie tytuły.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1160 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6354
INKA dokladnie masz racje.
RAFAŁ (jesli tak moge sie do ciebie zwrocic ) masz racje ale przeciez nie ma kulturysty doskonalego ktory by mial sylwetke idealnie proporcjonalna chociaz dla mnie idealem byl Schwarzeneger i dlatego trzeba sie starac poprawiac swoja muskulature i dazyc do perfekcji.
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 261 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6716
ta moja krytycznie negatywna wypowiedz(choc przecież byłem ukontentowany nogami i barkami) nie oznacza oczywiście ze nie życzę Ci szczerze aby te wszystkie wymienione przez ciebie tytuły znalazły sie w Twojej kieszeni. masz dobre proporcje kostne, przyczepy miesniowe też powoduja ze są one pełne i rozlożyste(to pozytywy żeby nie było, wiec powodzenia w polepszaniu formy. P.S strasznie nie merytoryczne wypowiedzi(to do Inka i Młody Mazi)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 178 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3928
A jakich sterydow uzywasz jesli wolno spytac? W jakich ilosiach i ile lat juz bierzesz? Jak sobie radzisz ze skutkami ubocznymi?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 217 Napisanych postów 36673 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 115952
Arnold1975 - z drzewa spadłeś?

HST PUSH & PULL - mój autorski "system" treningowy:http://www.sfd.pl/-t589381.html
Dieta LOW-CARB, art dla początkujących: http://www.sfd.pl/-t655403.html
Redukcja od A do Z - wszystko o redukcji:http://www.sfd.pl/-t654560.html
Tabata - co to jest i za co ją lubię?: http://www.sfd.pl/-t963145.html
Takie wielkie, takie niewinne. A same niosą na grzbiecie skrzydlatą kostuchę. Polską śmierć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1160 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6354
Arnold:
Suma Otrzym. Głosów 1
L. wysłanych artykułów 16
L. przecz. artykułów 752
I ty sie wyowiadasz?? Smiech i tyle.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
GISZMAN D.Geler
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 3624 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 25684
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1560 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6223
Arnold
Wszystko co jest dostepne na rynku meksykanskim Latam tam raz w miesiacu i przywoze co mi potrzebne.
NIgdy nie wracam z mniej jak dwoma walizkami wypchanymi po brzegi wiec sam widzisz ze duzo.
Meksykanskie wycieczki rozpaczalem w wieku 13lat i juz wtedy wszysstko kompletowalem zeby zaczac jak tylko skoncze lat 15. Bo wczesniej rodzice byli przeciwni.
Skutki uboczne....Jesli wyrasta cos ponad norme to amputacja. Mam tez kolege ktory w razie czego obiecal nerke, wiec jest spoko i sie nie przejmuje.



Zmieniony przez - Rafał B. w dniu 2007-10-18 09:29:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 10215 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 55546
Arnold co Ty soba prezentujesz...
Zastanow sie co piszesz!!
Rafal tak trzymaj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 926 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7906
Rafał zawiodłem sie Ja na serio myslałem ze latasz tam odpoczac,ale dobrze ze nic nie napisałeś o tych wycieczkach do Columbi po prochy.Dwie walizki tu dwie tam,i na życie w dobrobycie i pakowanie jest.

Spytam rodziców moze na wakacyjne pół kolonie,bym poleciał z Tobą kiedy.Taki chudy jestem to doradzisz co tam kupic,pewnie po tylu latach masz znizki.Tylko bez tych weterynaryjnych,co mówiłes ze po nich musiałes amputowac te dwie dodatkowe nogi co Ci wyrosły.

KULTURYSTYKA znaczy coś więcej!!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Michał Krakowski foty

Następny temat

Tommi Thorvildsen- mała galeria:)

WHEY premium