SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Radek Lonc - Prawdziwy potwór !!

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 30091

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 446 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6159
ale musial wbic litrow testa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5390 Napisanych postów 15407 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388253
archol zamiast kropki dalem przecinek... w 2003 richards juz byl stary, chodzilo mi o guntera.

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 2310 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13566
LoL !
Coś nie wierze ,że Gunter miał 140kg na scenie.
A to ,że nikt nie wazył wiecej na scenie też jest nie prawdą:
Greg Kovacs,Victor Richards,Dilip Singh,Noah Steere.Może ktos jeszcze by sie znalazł trzeba było by poszperać, niejestem pewien jaka wage miei Quincy Taylor i Sean Allan bo też kawał byków.I Victor Richards nie był na mr.o nigdy !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5390 Napisanych postów 15407 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388253
waga w dzien wazenia zawsze jest nizsza niz w dniu wyjscia na scene. ben white nawet w ktoryms wywiadzie o tym wspominal, w dzien wagi miesci sie w 202 a na 2gi dzien spokojnie 214-218funtow wazy, wychodzac na scene.

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 220 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11668
O w morde, ten Noah Steere faktycznie kawał byka, nigdy go nie widziałem. Ale Dilipa to mogłeś sobie darować, przecież nazywanie tej pokraki kulturystą jest obrazą dla tego sportu ;). Masz jakieś informacje czy on kiedyś faktycznie brał udział w jakichś startach? I jakich konkretnie? Aż ciekaw jestem :).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 103 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5665
waga w dzien wazenia zawsze jest nizsza niz w dniu wyjscia na scene. ben white nawet w ktoryms wywiadzie o tym wspominal, w dzien wagi miesci sie w 202 a na 2gi dzien spokojnie 214-218funtow wazy, wychodzac na scene.

Kevin English

Zmieniony przez - maze_czo w dniu 2011-04-29 09:50:52
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 2310 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13566




Pochwalisz sie leprzą sylwetką od Dilipa ??

Pozatym przy jego wzroscie jest poprostu niemozliwe dobrze wyglądać.
Co do Bena White on ma 109kg w formie startowej z tego co czytałem, jak tu ktos poprawił to słowa Kevina Englisha.Mojego ulubieńca z 202

Co do Noaha to niewiele wiem bo niewiele szukałem.Widziałem sporo fotek jest gigantycznny, ma ok 2metry wzrostu i podobno skur****nską siłe.Ale niewiel osiągnął więc mało co o nim danych ;)

Przy tym wzroscie cięzko coś osiągnąc, najwiecej Lou Ferrigno :)

Najleprzy z wysokich dla mnie to Toney Freeman :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 2310 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13566


Wrzucam jeszcze raz fotke Dilipa bo link niedziała.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 220 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11668
Pochwalisz sie leprzą sylwetką od Dilipa ??

A od kiedy to trzeba mieć lepSZą tudzież równie dobrą sylwetkę jak zawodnik, by mieć prawo go oceniać? Czy sędziowie na profesjonalnych zawodach mają kulturystyczne sylwetki i wyglądają lepiej niż zawodnicy? Gdyby tak było, to pewnie sami by startowali zamiast sędziować, nie uważasz? Idąc Twoim tokiem myślenia, nikt nie miałby nigdy prawa oceniać takiego Ronniego Colemana, którego sylwetka uważana jest za najlepszą w historii kulturystyki.

Sport ten poleca na ocenianiu sylwetek zawodników. I każdy ma do tego prawo, czy Ci się to podoba czy nie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1293 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 26774
Jeśli juz mowa o wrestlerze to IMO David Michael, Franklin Lashley czy Paul Levesque bardziej mi podchodzą pod kulturystów niż Singh. Jest wielki ale nazywać go kulturystą to gruba przesada.

"Góra na którą się wspinasz, nie będzie widoczna dla publiki.. Ale i tak nie wolno Ci przestać się wspinać"

http://www.youtube.com/watch?v=qGGxEIWvOkM&feature=plcp

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

SŁUPSK 2011 ZAWODY KULTURYSTYCZNE 15 MAJA

Następny temat

DOMINIK HALAS powrot na scene

WHEY premium