SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ROZSTĘPY - wątek ogólny

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 54577

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 461
Dzieki za odpowiedz. A co do tej oliwki - jaka mam kupic? Taka dla dziecka nawilzajaca bedzie w porzadku?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 157 Napisanych postów 10921 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 43675
Tak.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 25 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 280
moja kobitka też używa oliwkę i do tego maść mocznikową, i efekty są, choć nie piorunującę, zobaczymy co będzie później
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 32
Witam zacząłem ćwiczyć na siłowni , rozmawiałem z trenerembo chciałem nabrać więcej siły powiedział abym często ćwiczył na biceps i po jakimś czasie zobaczyłem że na oby dwóch bicepsach zrobiły mi się czerwone rozstępy i am pytanie czy to po prostu z tego że mięsień rośnie ? czy może z tego że zbyt często ćwicze na biceps ? , czasem też jak ćwicze na biceps to mięśnie w bicepśnie mnie troche bolą , zakupiłem jakiś krem na roztępy Eveline cosmetics slim extreme 3D używał może ktoś tego kremu /
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 157 Napisanych postów 10921 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 43675
Krem sobie możesz stosować , ale na jakiś większy efekt bym nie liczyła. Wśród mężczyzn na forum dużą popularnością i skutecznością cieszy sie właśnie maść z mocznikiem ( sprawdz wyszukiwarkę).

Rozstępy się robią od dość szybkiego przyrostu masy lub jej utraty. Włókna kolagenowe pękają.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 137
ej mam pytanko mam duzo rozstepow na plecach. czy jeśli będę ćwiczył szer. pleców to rozstępy będą sie poszerzać? - bo słyszałem że chyba nie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 271
ja ćwiczę, ale rozstępów nigdy nie miałem. za to mój kumpel miał i mówił, że pomogły mu te kremy i suplementy http://*******/h4zlm
tylko, że te suplementy, to chyba raczej bardziej teraz pije na zapobieganie powstającym rozstępom, a kremy likwidują te, które już ma. nie wiem czy nie pokręciłem za bardzo, bo mnie to wtedy nie interesowało, więc puściłem to mimochodem koło uszu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Rozstępy można zlikwidować lampą Bioptron, cena około 2000zł, w domku leżysz sobie i to ci naświetla i po jakimś czasie prawie znikną rozstępy ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 294 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6667
A możecie podsunąć jak zapobiegać rozstępom od środka?? Jakieś wit ? Po prostu nie chciałbym żeby przybywało ich więcej. Ledwo znoszę te co mam ;/ chociaż po różnych zabiegach są już białe ;)

Fizjoterapeuta

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Rozstępy powstają w wyniku naciągania skóry, ZA SZYBKO ROŚNIESZ, ZA MAŁO JESZ I SKÓRA NIE NADĄŻA ROSNĄĆ ZA TOBĄ I SIĘ NACIĄGA masz słabą dietę
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Skręcony staw skokowy

Następny temat

CIĄŻA a ODŻYWKI ??

WHEY premium