SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

REDUKCJA BRZUCHA pomoc w osiągnięciu celu

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5067

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

31

Płeć

mężczyzna

Waga

74

Wzrost

176

Poziom bf (zdjęcie poglądowe)

??

Aktywność w ciągu dnia (cały tydzień): (praca/uczelnia/zajęcia domowe? O której trenuję, wstaję, kładę się spać? O której mam przerwy w pracy?)

praca,

Uprawiane sporty, częstość i intensywność treningów, staż treningowy, sprzęt którym dysponuję (wyposażenie siłowni)

3x siłownia + aeroby 30min po treningu (bieżnia) ale może wskoczę na stepper

Stosowane wcześniej diety, ich wpływ na sylwetkę, obecne odżywianie

South Beach, aktualnie staram się unikać białego pieczywa, makaronów i białego ryżu, ziemniaków

Stan zdrowia (preferowane badania lekarskie)

brak zastrzeżeń

Stosowana lub planowana suplementacja

fat burner, CLA, białko WPC
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 39 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 173
Misław ma rację węgle odpowiadają za wzrost białko za wypełnianie ubytków przy czym białko pomaga na redukcji, węgle ograniczył bym do przedziału 1,5 do 2,0 a tłuszcz jest ważny każdy czołowy kulturysta to przyzna wielu preferuje rybki czyli kwasy omega. Godzinny bieg spali mięśnie a interwał jest spoko bo spala tłuszcze jeszcze kilkanaście godzin poćwiczeniu ( w mniejszym stopniu oczywiście) banan tak jak fasola itd zawiera skrobie warto więc wprowadzić go do diety ale bez przesady tak jak do tej pory to robiłeś nie rezygnuj całkowicie z bananów fasoli czy jakichś strączkowatych. Skakanka jest dobra i ciężka a do HIIT-u trzeba się przyszykować ze dwa tygodnie ale warto gdyż organizm nie popada w rutynę a aeroby to miłe urozmaicenie przy redukcji raz lub max dwa razy w tygodniu, HIIT dwa razy no i siłka obowiązkowo:)

"Jesteś tak silny jak najsłabszy mięsień twojego ciała"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 39 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 173
Sprostowanie: Interwał spali więcej tłuszczy niż bieg 30 minutowy a interwał w przedziale 15-25 min utrzymany w dobrym tętnie to już przyzwoita sprawa w walce z brzuszkiem.

"Jesteś tak silny jak najsłabszy mięsień twojego ciała"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 42 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1492
czyli mam takie zapotrzebowanie:
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 42 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1492
Zapotrzebowanie dzienne: B:158 T:98 W:128 2020kcal
B:2,1gkmc T:1,3gkgmc W:1,7gkgmc

a zrobić:

B:2,5gmc T:1gmc W:1,5gmc ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 42 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1492
jakie polecacie te interwały na bieżni??

mój trening na bieżni jest interwałem??

tętno podczas marszu 3min 6,5km/h - ok 125

tętno po biegu 2 min 9km/h - różnie czasem 128 a czasem nawet 160 i nie wiem czym to jest spowodowane

myślę że problemem może być wbudowany pulsometr na bieżni i on pokazuje takie cuda...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 42 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1492
po tych 2óch minutach biegu 9km/h mam już dość sporą zadyszkę, tym bardziej że to pod górkę 5% nachylenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 39 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 173
Bieżnia jest ok ale jedyna rzecz w jaką bym się bawił na bieżni to aeroby, jeżeli chodzi o interwały moim zdaniem najlepszy jest bieg na świeżym powietrzu na drugim miejscu obstawił bym skakankę a na trzecim np. rower. A co do "B:2,5gmc T:1gmc W:1,5gmc ?? " tak właśnie o to chodzi. Jak ktoś ma czas i możliwości żeby bawić się w te klocki na cały etat to tak wygląda prawidłowa dieta w tym wypadku dla ciebie. Niektórzy jeszcze ucinają węgle ale moja rada jest taka żebyś na tej proporcji próbował jeżeli po załóżmy 2 tygodniach nie będzie rezultatów zmniejsz węgle o kolejne pół grama ale tak jak teraz powinno być dobrze.

"Jesteś tak silny jak najsłabszy mięsień twojego ciała"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 42 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1492
może się ktoś jeszcze wypowiedzieć czy taka proporcja

B:2,5g/kgmc T:1g/kgmc W:1,5g/kgmc

będzie dobra?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 42 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1492
Witam ponownie, niestety z mojej redukcji nie wiele wyszło, niby cos tam leciało w dół ale to tak jak nic,
po przestudiowaniu kilku tematów, doszedłem do wniosku że jednak trzeba zacząć robić nogi więc postawiłem na trening FBW



dziś zacząłem pierwszy raz, skatowałem się niemiłosiernie, nigdy wcześniej podczas 30min aerobów nie byłem tak mokry jak po samych przysiadach w FBW

doszedłem tylko do wyciskania żołnierskiego i dalej nie dałem rady, zrobiło mi się niedobrze a nogi skakały jak szalone - chyba przesadziłem z ciężarem


i teraz prośba do Was czy tak rozpisany trening może być?

Trening FBW

A:
- przysiady ze sztangą 3x12
- wiosłowanie sztangą 3x12
- wyciskanie sztangą skos 3x12
- wyciskanie żołnierskie 3x12
- pompki na poręczach 3x12

B:
- martwy ciąg 3x12
- podciąganie na drążku 3x12
- wysiskanie sztangą płasko 3x12
- wyciskanie żołnierskie 3x12
- uginanie rąk gryf łamany 3x12

Aktualne zdjęcie:

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 42 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1492
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Katabolizm i moja dieta

Następny temat

Dietę czas zacząć

WHEY premium