SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

RECEIPE FOR LITTLE MONSTERS

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8511

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 4154 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 45412
ins najlepiej przyebac na cyklu lub po cyklu z towarem
po przerwie nie bardzo widze sens..- rozruszaj sie troche - daj organizmowi samemu dojsc do jakiejs tam formy...
chyba ze chcesz jechac na samej insie to ok...
lub gdy jestes sezonowcem i chcesz szybkie efekty

>>>unreal definition<<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3617 Napisanych postów 36543 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260914
ostatnia opcja pasuje najbardziej! szkoda czasu na rozruch iran i tak sie rozbuja w 3tyg wiec te 3tyg beda moim rozruchem

dobra a teram konkretnie
na cyklu planuje TKD
priorytet zmiana skladu ciala
fet down, lbm up

pasuje insa? walilbym tylko po treningu razem z weglami 1iu na 10g wegli czyli jakies 8iu bo planuje 80g wegli + 40g wpc.. jak to widzicie panowie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 183 Napisanych postów 12431 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 185431
8 iu to rozsadna dawka i raczej nie powinno miec wplywu na tkanke tluszczowa... dorzuc do dringa potreningowego kretynke [zwykle mono], l-glute i taurynke i bedzie very si...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3617 Napisanych postów 36543 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260914
da mi jakies wymierne efekty te 8iu? bo jak nie to nie ma sensu sie bawic..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 183 Napisanych postów 12431 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 185431
wiesz niektorzy na dawkach 5-6 iu maja niezle efekty... ale cudow sie niespodziewaj...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 6263 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38431
a nawet po takich 5-8 iu mozna odjechac bez cukierkow?

hihihi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3617 Napisanych postów 36543 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260914
gdzies w tabelach efektywnosci widzialem, ze insa miala kilka gwiazdek przy opcji fatburning.. i to wlasnie mnie ciekawi najbardziej.. domyslam sie, ze zjawisko takie moze wystapic przy wiekszym stosunku insulina/wegle ale jaki jest tego mechanizm.. hmmmm a moze jakos inaczej? ktos zna sie na insulinie tutej dobrze? plosem o wasze thouuuughtss..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3617 Napisanych postów 36543 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260914
rezun kumpel mojego przyjaciela jest cukrzykiem i nosi pena ze soba i czasem z tego co mi opowiadal to dawal kolesiom tak dla beki sobie wstrzykiwali nawet po 30iu bez posilku i jakos nic im nie bylo..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 3409 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 18766
testuj i czekamy na Insa Raport by e-lite

zyc szybko umierac mlodo i h**...ON

"Popatrzcie tylko na wypowiedzi Samowara to jest jakis spamer!
Zawsze daje tylko te ""a wypowiedzi zadnej!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
a ja mysle ze niewiele poczujesz...

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Badania

Następny temat

Amator- Łopatologicznie prosze wytlumaczyc 1 raz;)

WHEY premium