SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Różalski emigruje na Białoruś

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3599

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1609 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 12461
Manikkk - popatrz na UFC - jedna z najlepszych organizacji na świecie (bardziej znanna niż K1 Poland....). Tylko gwiazdy w UFC zarabiają dużo. Reszta zarabia podobne sumy.A to nie jest Polska, tylko USA - podobno najwspanialszy kraj na świecie. Dlatego uważam, że nie jest źle, zwłaszcza, że nie było transmijsi K1 GP Poland w jakiejś ogólnodostępnej telewizji, nie mówiąc o pay - per - view.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 380 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 516
Myślę, że wypowiedź Marcina została trochę źle zrozumiana, gdyż trochę źle ją sformułował. Marcin ma wyjechać na Białoruś na miesiąc, może dwa na treningi do SINTYAO. Dalej jednak będzie walczył jako Polak, płocczanin zawodnik Centrum Sportów Walki w Płocku.
Marcinowi na obecnym poziomie jest potrzebny trener. W Polsce niestety nie ma nikogo, ale to zupełnie nikogo kto mógłby go poprowadzić. Stąd wyjazd na Białoruś.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jakryc ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 205 Napisanych postów 13874 Wiek -4413 dzień Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158206
a to zupełnie co innego.
ja myślałem, że chce się naturalizować i zostać Białorusinem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 10832 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38587
no, po takiej wypowiedzi o naszej radonej polskiej rezcywistości Łukaszenka przyjmie go z otwartymi rękami.
RoughBoy, czyli - tylko jednorazowy cykl treningów w Mińsku?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1609 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 12461
Jeżeli chodzi o techniki czysto bokserskie to w Polsce moim zdaniem znajdzie lepszego trenera.Ale jeżeli chodzi o treningi pod K1 to zapewne jest tak jak mówisz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 380 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 516
Mamy nadzieję, że nie jednorazowe ;) Myślimy, że kontakt który nawiązaliśmy z SINTYAO zaprocentuje i co powien czas Marcin będzie jeździł do Mińska i zawodnicy i trenerzy z Mińska będą odwiedzać Płock.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Marian.B. ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 510 Napisanych postów 8840 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 54407
Mówiąc krótko: Same profity!

Sogów nie odbijam, jak podobała Ci się moja wypowiedź, to wejdź na www.pajacyk.pl !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 788 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8793
jak już jedzie na tą białoruś to chyba lepiej byłoby mu wybrać red scorpiona i trenować z elitą nie sądzicie??no chyba że doszły inne względy takie jak współpraca między klubami.masz racje jarząbek ale jaki to miało związek z moją wypowiedzią??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1609 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 12461
Po prostu 1 000 euro nie jest wclae słabą sumą jak na warunki w Polsce.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 380 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 516
1000 euro, to jest minimalną kwota jaką miesięcznie potrzebuje zawodnik ( zawodowy ) aby trzymać odpowiedni poziom treningów. Więc czy jest to dużo ?? Śmiem wątpić.
A co do treningów z Iggim, to w tej chwili on więcej baluje jak trenuje... niestety. A efekty było widać w walce z Goodridgem. Co prawda Iggi wygrał, ale nie był to ten sam zawodnik co rok, czy dwa lata temu.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

szukam

Następny temat

Urodziny Chucka Norrisa ;)

WHEY premium