SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pytanko pilne :)

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 561

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 30 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1830
Witam szanowne grono mam pytanko jestem na cyklu metanabol 120 tabsow po 10 mg Bałkana i prolongatum teścia

Cykl robię taki
Meta 30 mg dziennie
Teść co 4 dni po 2 flakony wiec 200 ml odzie

Bije teścia już 5 raz po 200 ml wiec prawie 5 tydzień cos czuje słabo zaangażowanie tego , dietę bardzo przestrzegania czuje ze siła poszła w nogi i w ręce lecz poprawy co do sylwetki słabe jest , czy to dopiero sie rozkręca ? Czy można dorzucić do tego cyklu może inny teść zamienić na lepszy np lub wrzuć deke ? Zależy mi na ostrej masie

marcino

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1603 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24079
5 tydzień? jeżeli co 4 dni wbijasz, a wbiłeś już pięć razy to daje 20 dni czyli 3 tydzień
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 395 Napisanych postów 9627 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 133458
Przy mecie i teściu już waga powinna ruszyć. Zrób badania to będzie wiadomo co tam siedzi.

Trzy miłości życia: dzieci, siłownia, żona...... no może dzieci, żona i siłownia

ZAJRZYJ i jak możesz to POMÓŻ
http://www.sfd.pl/KruQ__prośba_o_pomoc-t996105.html

Mój dziennik:

http://www.sfd.pl/KruQ__wakacyjny_recomp,_aktualne_foto:_str._122_-t977745.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
Ankiete daj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3778 Napisanych postów 18456 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205574
superb1

Teść co 4 dni po 2 flakony wiec 200 ml odzie

Bije teścia już 5 raz po 200 ml





Jestem ciekaw gdzie Ci sie miesci te 200 ml

a powaznie to wbijasz 5 raz test a wbijasz co 4 dni wiec jestes po 3 tygodniach dopiero wiec cudow sie nie spodziewaj

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wycinka CKD do oceny/ proszę o porady SOGi !

Następny temat

tatuaż :d

WHEY premium