SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pytanko dotyczace thermy...

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3139

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 17868 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 102745
mówimy o ECA


Wiem że zaraz mnie tu "zjecie" za moje teorie ale ja jestem skory do dyskusji i jak mi ktoś przedstawi dowody na szkodliwośc a raczej różnice w szkodliwości miedzy osoba 15 letnia a 25 letnia to zmienie zdanie.

Zakładam że każdy ma pojecie o bezpiecznym dawkowaniu ECA oraz środkach "pomocniczych" w niwelowaniu skutków ubocznych

...Thermogenics investigator...

...Jesus Christ forgave the bastards. But I can't. I hate them....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 22600 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 112308
A ja miłm na myśli "środki mocno ingeroojące''

Grasik

członek-mafia.suple.hardcor.pl

Bądź silnym i niezłomnym, aby umocnić słabość tych, którzy się chwieją.

28:06:42:12
That is when the world will end.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 17868 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 102745
dodam ze wiele małych dzieci choruje na astme a leki na ta chorobe zawieraja rozne odpowiedniki efedryny lub tez i sama efedryne.......

...Thermogenics investigator...

...Jesus Christ forgave the bastards. But I can't. I hate them....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja nie jadam Kainów) ale nie doczytałem się jakichś bezpośrednich powodów dla których 16 latek nie móglby brać ECA, tzn. żeby były jekieś inne przeciwskazania niż dla dorosłych osób, może tylko dawki trochę mniejsze.

członek-mafia.suple.hardcor.pl
Moderator działu suplementacja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 22600 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 112308
Rozumiem, że ma to być mała prowokacja?

Ja prawdę moowiąc jestem tak po środku...

Z tego co się orientuje to leki zawierające pseudoefydrynę (p/alergicze czy też p/grypowe) mają określony okres, w jakim należy je przyjmować. Nie wiem, czy tyczy się to wszystkich preparatoow. Więc jak możesz Kain albo Lucku mnie oświecić to Tak więc...hmm...muszę chwilkę pomyśleć...

Grasik

członek-mafia.suple.hardcor.pl

Bądź silnym i niezłomnym, aby umocnić słabość tych, którzy się chwieją.

Zmieniony przez - Grasik w dniu 2003-03-07 22:26:05

28:06:42:12
That is when the world will end.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1828 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 29115
Niebezpieczeństwo tkwi raczej w psychice. Dojrzewające nastolatki ze skokami nastroju - przy których dojrzałe kobiety bledną (mam siostrę rocznik 87; wiem, o czym piszę) - pragnące na potęgę być szczupłe i atrakcyjne mogą nachapać się termogeników w cholerę, bez głębszego zainteresowania, z czym to się je.
Początkujący pakerzy - wcale nierzadko swoją przygodę zaczynają od 'zakokszenia', by z czasem zrozumieć, o co w tym sporcie chodzi. Młody tzw. misiek nie chce przyrostu, tylko straty. Usłyszy coś o ECA...

Wszystko kwestia psychiki, ale ona w tym wieku przechodzi niezłe zawirowania i nie wiadomo, w jakim kierunku ukształtuje ją dodatkowa jazda na efedrynie. I dlatego jestem na NIE.

To spojrzenie przyszłego pedagoga terapeuty. Od strony medycznej niech się wypowiedzą lekarze, itd.

Pozdrawiam
Doradca w dziale suplementacja
członek-mafia.suple.hardcor.pl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
W psychice to się zgodzę - większa tendencja do przegięcia

członek-mafia.suple.hardcor.pl
Moderator działu suplementacja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 22600 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 112308
Nicolai - nawet nie tylko nastolatki...Jedna z moich uczennic (10letnia dziewczynka) stwierdziła ostatnio, że... musi się odchudzać i zrzucić kilka kilo...Boże - do czego to dochodzi!

Grasik

członek-mafia.suple.hardcor.pl

Bądź silnym i niezłomnym, aby umocnić słabość tych, którzy się chwieją.

28:06:42:12
That is when the world will end.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 17868 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 102745
Nicolai tak tu sie zgadzam po całości ale to jak dobrze zauważyłes kwestia psychiki.

Jak ktoś jest bardzo otyły i bierze ECA w ramach odchudzania a nie jak niektorzy amerykanscy nastolatkowie Efedryn = dobra zabawa w piątkowy wieczór. To nie widze zagrozenia. Zwłaszcza ze Efedryna nie zostawia trwałych zmian w organiźmie gdy jest brana w odp dawkach.

...Thermogenics investigator...

...Jesus Christ forgave the bastards. But I can't. I hate them....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1828 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 29115
Sam jestem przykładem pozytywnego działania ECA. Trochę się popowtarzam, ale miałem kiedyś podwyższone lekko ciśnienie (stale) z powodu nadmiaru fatu - w czasie cyklu było jeszcze wyższe, ale po skończonym wreszcie się unormowało i jest wzorcowe.
I od tego czasu termogeniki to jeden z moich ulubionych tematów

Pozdrawiam
Doradca w dziale suplementacja
członek-mafia.suple.hardcor.pl
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

CO KUPIĆ W STANACH??????????

Następny temat

serwatka z allegro :) ?

WHEY premium