SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pytanie odnośnie tuńczyka

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2759

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 578 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8372
Mam do was takie pytanie, mianowicie w jakich ilościach mogę dziennie jeść tuńczyka? Czytałem, że jest w nim rtęć, wiec wolę się zapytać mądrzejszych. Zamierzam jeść codziennie jedna puszkę tuńczyka w sosie własnym (185 gram). Nie mam wagi w domu więc nie odmierzam tam np. 100 gram czy 120. Czy jedzenie tuńczyka codziennie w takich ilościach jest zdrowe? Proszę o odpowiedź.

Zmieniony przez - WzT w dniu 2009-01-29 17:27:19
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 1264 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16210
Umieszczone w niewielkich basenach pangi rosną w potwornym ścisku - wyglądało to tak, jakby w zamkniętych basenach było więcej ryb niż wody. Podobno żaden inny gatunek nie wytrzymałby takiej koncentracji.
Aby w ciągu 6 miesięcy ryby zyskiwały 1,5 kg mięsa karmi się je specjalnymi granulkami - składa się na nie mączka rybna (importowana z Peru), witaminy, ekstrakt soi i manioku.

a nszae karpie to może przetrzymywane są w dobrych warunkach wystarczy pójść do marketu i zobaczyć, niektóre już zdechłe tam pływają, specjalne koksy też im napewno podają, bo przecież to produkcja na masową skalę. A co do zapładniania no to faktycznie się zgodze. Reszta podejżewam że podobnie. Zresztą wszystko co hodowlane na większą skale jest w spartańskich warunkach niestety

ktoś inny może nas uczyć i wskazywać nam drogę ale pracę musimy wykonać sami

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 578 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8372
Pomoże ktoś?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 95 Napisanych postów 16770 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 68752
codziennie to nawet przesada bo monotonne to bedzie jak zjesz 4-5xtydz to bedzie ok.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 578 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8372
Tuńczyk i ryż biały jest moim posiłkiem po treningowym. Chciałbym tylko wiedzieć czy to zdrowe jeżeli jadłbym tego tuńczyka codziennie, a jeżeli już znudzi mi się ten tuńczyk to zmienię na jakąś inną rybę/mięso.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9051 Napisanych postów 82732 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699758
możesz jeść,choć po tygodniu zapewne już nie będzie umiał patrzeć na tune
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1777 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 29465
tuny nie jedz codziennie maks 3 razy/tydzień
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 578 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8372
Ale nudzi mi się tez codziennie jedzenie tego kurczaka. Nie wiem, zastąpienie go od czasu do czasu filetem z pangi będzie dobrym rozwiązaniem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1777 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 29465
pangi raczej nie indykiem ,chudą wołowiną/wiperzowiną, chudą rybką, pangi bym unikał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9051 Napisanych postów 82732 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699758
jak najbardziej
dietę należy urozmaicać ,w przeciwnym wypadku monotonia będzie znacznie wpływać na apetyt
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9051 Napisanych postów 82732 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699758
od czasu do czasu jak najbardziej możesz Pangą zastąpić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 1264 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16210
hmm a co z tą pangą nie tak rybka jak rybka a że hodowana w skrajnych warunkach to co innego nasz karp też w lepszych zapewne nie jest

ktoś inny może nas uczyć i wskazywać nam drogę ale pracę musimy wykonać sami

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jak schudnąc 8 kg

Następny temat

Dieta do a6w

WHEY premium