SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pytanie o wyciąg.

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1799

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3754 Wiek 6 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 49667
a jak wyglądają Twoje wyniki siłowe w innych ćwiczeniach? jakim ciężarem ćwiczysz martwy, wiosło, wycisk na klatke? ile ważysz i jak stoisz z wymiarami? wydaje mi się że chcesz sie odrazu rzucić na ciężar który jest nie dla Ciebie i długo nie będzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 254 Napisanych postów 799 Wiek 24 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 14430
Martwy max 160kg, przysiad to samo. klatka 140/145, wiosłowanie 100kg robie serie a maxa nie wiem ale niedużo więcej by było, wzrost 193, waga ok 100 teraz w zimie.

A i jak już mówiłem robię treningi typowo siłowe tak więc używam dużych ciężarów i nie mam zamiaru robić 50kg 30 razy na tym wyciągu tylko 100x 6(taki przykład)

Zmieniony przez - MowMiKoks w dniu 2013-01-20 17:28:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2367 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 45570
Dokładnie Maćko mam taki wyciąg tylko że do ściany. Oto moja recenzja: https://www.sfd.pl/Recenzja_wyciągu_MASIV-t862477.html

@Mowmikosk patzrąc na twoje wyniki siłowe to ja na twoim miejscu bym sobie odpuścił ten wyciąg, ty napewno byś pracował na ciężaże ponad 100 kg a wątpie żeby on tyle wytrzymał

Pozdro poćwicz ;D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 254 Napisanych postów 799 Wiek 24 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 14430
Cholera.. Nikt w okolicy nie ma wyciągu żebym sobie spróbował ile jestem w stanie pociągnąc mniej więcej tego żelastwa..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3754 Wiek 6 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 49667
to idź raz na profesjinalną siłownię ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 254 Napisanych postów 799 Wiek 24 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 14430
W biłgoraju jest jedna(moje okolice) Tam gdzie ten Osir i ciężarowcy myślę że kto się tym trochę interesuje zna ten ośrodek. Byłem na tej siłownie bo trenowałem kulę i podnoszenie ciężarów ale tylko dwa miesiące i tam nie ma wyciągu a to jedyna profesjonalna jest.. nosz kur**
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2367 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 45570
Moim zdaniem na bank pociągnął byś więcej niż 100 kg a ten wyciąg to już nie na takie ciężary.. najlepiej kupić jakiś konkretny lub jak niemasz funduszy to samemu zrobić

Pozdro poćwicz ;D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 254 Napisanych postów 799 Wiek 24 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 14430
Bo w ciemno nie chce kupowac a i pół tysiąca i więcej w wyciąg inwestować mi się nie uśmiecha. Ostatnio zainwestowałem dużo w siłownię i wyciąg to już ostatnia rzecz której potrzebuję.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2367 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 45570
http://www.ecentrum.kelton.pl/produkt.php/2/17/39/415
http://www.ecentrum.kelton.pl/produkt.php/1/5/14/406
Jeśli ma być konkretny to coś z powyższych linków ale niestety troche kosztują, jak nie masz tyle kasy to kupuj profile i spawaj

Pozdro poćwicz ;D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 254 Napisanych postów 799 Wiek 24 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 14430
to nic.. zobaczę co da się zrobić a tymczasem dziękuję za pomoc. Sogi jeśli mogę dać. Pozdrawiam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

E noxide a wytrzymalosc

Następny temat

Ławeczka skośna i ból nóg

WHEY premium