SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pytanie do lodzianin1

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 9095

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1760 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6397
Kuwa chyba trzeba od czegos zaczac. Brzucha nie robi a chce zrobic z siebie v. Nie slyszalem o nikim zeby tyral bicka. Moze ty jestes taki inteligent;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11150 Napisanych postów 51581 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kolego autorze, zacznij mozgu uzywac, poczytaj o podstawach bo nie masz ni ch.. pojęcia a do lodzianina mozesz pw sobie wyslac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 74 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 476
vander uspokoj sie, gdzie jest to PW zeby mozna napisac ? I po co mnie obrazacie jak ja czytalem tematy podwieszone i myslalem, ze stosuje sie do tego wszystkiego, ale jednak cos mi nie idzie to pytam gdzie robie blad.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1760 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6397
W sumie dziwne ze robisz brzuch i nic z niego nie spada. Pewnie po treningu idziesz do maca na tluste fryty?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Nonamee
W sumie dziwne ze robisz brzuch i nic z niego nie spada.


Wyjdź już proszę, nie pogrążaj się
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 74 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 476
Nonamee troche szacunku. napisalem diete jaka stosuje slepy jestes ? nic innego nie jem niz z tej diety.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9084 Napisanych postów 82789 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 700161
Nonamee
W sumie dziwne ze robisz brzuch i nic z niego nie spada. Pewnie po treningu idziesz do maca na tluste fryty?


skończ już bo sam pojęcia nie masz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Flex nie wywalaj tematu, może poznam jeszcze jakieś ciekawe metody na pozbycie się tłuszczu. Siedzę z przygotowanym notesem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1760 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6397
Tak tak flex pojecia nie mam tylko ze na moim cyklonie wpada +15kg . Po spadkaxh zostaje 10-12;).
Zreszta jak macie jakiegos admina lub cos a wiem ze chyba ty masz to co to pytanie robi w dziale doping!?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 74 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 476
Co do pozbycia sie tluszczu to myslalem, że tylko na ujemnym bilansie energetycznym + areo. A ktos tutaj napisał "Możesz spróbować dąc bilans na zero i zrobić rekompozycje(organizm spali nadmiar fatu, a waga pozostanie bez zmian). " czyli ta rekompozycja to bilans na zero i krecic areo ?

Przepraszam za temat w niewlasciwym dziale, jesli mozna prosic o nie kasowanie co najwyzej przeniesienie. Ja tutaj napisałem bo liczyłem aby może wspomóc się saa, a takze sam fakt, że tutaj specjalisci siedza i lodzianin

Zmieniony przez - PANlCZ w dniu 2013-04-30 13:27:40
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Epi 7tyg - co dalej?

Następny temat

oma deka meta tren

forma lato