SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pytanie apropo przybierania na masie na enanie...

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2974

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 3727 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 70059
sluchaj pajacu jak nie masz zamiaru sluchac wypowiedzi ludzi , ktorzy wiedza jak jesc by rosnac to zamknij dziob i wypad z dzialu! jesli twoje zapotrzebowanie kaloryczne jest ponizej dziennego bilansu niz miec powinienes do tego trening i jakies aeroby to bedziesz chudl proste i jasne. Jesli chcesz masy dorzuca ww, bialko, tluszcze - i to nie ma roznicy czy walisz saa , czy nie to ,ze czujesz ,ze jes dobrze nie znaczy ze jest to jedzenie pelnowartosciowe.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1250 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10562
autor is an idiot...
Brawa za unikanie węglowodanów podczas robienia masy :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 503 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 46836
ja sie naczytałem po troche a ty w ogóle myslisz ze jak zmienisz kolejnosc posiłków to bedziesz robił mase i palił fat gratulacje wiedzy i rozumu rodzice musza być z ciebie dumni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9058 Napisanych postów 82743 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699804
KejOne kolego zluzuj
nie podoba się to zmień forum

tak poza tym -masz zerowe pojęcie na temat odżywianie ,więc daj sobie spokój z SAA
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 177
wy chyba jestescie wszyscy malo rozgarnieci ?? kto ku**a robi mase na wakacje ?? czy wy umiecie czytac banda idiotow!! pisze kretyni ze mam diete bialkowa czyli ograniczam wiekszosc produktow zeby zawieraly duzo bialka.. nie chce takiej masy jak wy sobie myslicie zeby sie spompowac i wygladac jak kretyn ...pisze juz 3 raz chce beztluszczowa tkanke miesniowa przy redukcji tkanki tluszczowej a jak sie grupowo zebraliscie zeby pokazac swoja madrosc to chociaz powiedzccie cos madrego a takich jak gargamel to u siebie w miescie w dupe wale wiec sie ciagnij smieciu internetowy... pytanie jest proste czy nagle po ktoryms strzale zaczne wiecej tyc czy bedzie tak jak teraz bo bardziej mi pasuje tak jak teraz i nie zalezy mi na masie ... flex chcesz cos madrego powiedziec to odpowiedz na pytania zawarte w moim pierwszym tekscie na reszte wogole nie zwracam uwagi typu idz do dzialu trening czy odzywianie ..ludzie ja juz to wale sa efekty i jest za*****iscie wiec co wy mi tu *******icie cal osiagne i tak i tak czyli sila i ladny wyglad .. nara pajace a za dobre odpowiedzi SOG.. pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1677 Wiek 50 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15356
sogów nie możesz dawać, bo nie masz uzupełnionego profilu rozszerzonego, lub nie masz abonamentu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 177
gargamel przy okazji zapraszam do nowej soli jesli masz prywatnie problem .. zalozysz rekawice i okopie ci troche twarz narazie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 177
moge moge juz dawalem .. czekam na normalne odpowiedzi bo widze pajacarnia tutaj sie zrobila!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9058 Napisanych postów 82743 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699804
nie umiesz się zachować ,więc teraz nie licz na pomoc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 177
ja nie szukam pomocy to tylko ciekawosc .. a wy ze mnie robicie nieuka i ze nie mam wiedzy ... tylko na tym forum spotykam sie z takim penerstwem ..wiec zmieniam forum na cyber-sport.us gdzie moj znajomy jest moderatorem i na pewno cos podpowie :) narciarz
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ocena cyklu

Następny temat

3 cykl

WHEY premium