SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pytanie - ogolne

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 759

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 12 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 115
Witam , mam 14 lat , skonczylem w styczniu , i chce troche schudnac , waze 69-72 kilo , na brzuchu widac normalnie faldy tluszczu , mam 172 cm wzrostu , ogolem jescze gruby , jak siadam mam faldy tluszczu i na brzuchu i po bokach , piersi mam wiekrze niz dziewczyny z klasy ... przynajmniej niektore , naprwade sa duze ! Boje sie pokazywac bez koszulki itp tzn sie wstydze , juz na basenie to olewam . Po 1 chcialbym schudnac i zeby znikly te wielkie piersi , brzuch faldy tluszczu po bokach , i troche w sile zainwestowac , mam ciezarki 5 kilo mam tez laweczke i sztange , tylko nie mam jej gdzie w domu rozlozyc bo to zajmuje dobry kawal pokoju ! Co moge w takim wieku zrobic ? Poradzcie mi jakies cwiczenia ktore mi pomoga w tym , dorecznie czyli 2-3 razy w tygodniu po 10-15 minut sobie podnosze ciezarki ew. pompki sklony , brzuszki itp ale wiem ze to za malo - i nie wiem co by mi moglo dosc szybko pomoc jestem w stanie nawet kilka godzin cwiczyc dziennie jezeli to cos da ! najlepiej cos zroznicowanego bo wiadomo zaraz sie nudzi jedno. Chce aby bylo widac ze cwicze , wiekrze miesnie , rak itp. brzucha rowniez , mam dosc slaba kondycje , codziennie gram w pilke czasami nawet po 5-6 godzin , ale to nie daje zadnych rezoltatow ! Pozatym nie jem rowniez duzo slodyczy raz na tydzien kilka cukierkow max i dobrze sie odzywiam

Jezeli zly dzial , to przepraszam i prosze poinformowac mnie gdzie go przekierowano , przepraszam rowniez za interpunkcje lub bledy ortograficzne !

Pozdrawiam Arek

Jezeli bedzie trzeba zrobie zdjecia brzucha , piersi itp. zeby pokazac jak to wyglada
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Odrzuć "śmieciowe żarło". Staraj się jeść zdrowe produkty.
W ramach treningu siłowego proponuje ACT :
https://www.sfd.pl/PROPOZYCJA_TRENINGU_DLA_POCZĄTKUJĄCYCH-t18564.html

Staraj się grać w piłkę, biegać , ogólnie aktywnie spędzać dzień.
Rezultaty powinny się pojawić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 331 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2665
14 lat, to nie trzeba jakiejś tam diety. Musisz się ogólnie zdrowo odżywiać i się ruszać to tyle.

Klata i biceps ponad wszystko!!

Ups, zapomniałem o kachloryferze...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Infofmacja

Następny temat

CHUDNIĘCIE + SIŁOWNIA + SPORT. 16LAT

WHEY premium