SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pump fixx - bez kreatyny

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3401

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Co powiecie o takim produkcie ? Skład:
vs legendarny white flood xD

3,3g : Pump Fixx (TM) Proprietary Blend:
Beta Alanine, Taurine, creatinol-o-phosphate, Arginine alpha ketoglutarate, caffeine anhydrous, beta-phenylethylamine, schizandrol-a, halostachine, Geranamine.

45 porcji - 120zl, co o tym sadzicie ?

Zmieniony przez - mariuszowy w dniu 2010-10-05 13:28:24
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 119
ja go obecnie biorę , zaczynałem od 1 miarki po 2 tyg już 1,5 powoli zbliżam się do 2 miarek. Wg mnie bardzo dobry środek - bardzo dobra koncentracja podczas treningu - czasami wydaje mi się że podczas ćwiczeń wyłączam się i jestem skupiony tylko na ćwiczeniu. Moc troszeczkę odczuwalna, ale nie tak jak to jest zawsze przy reklamach preparatu bo to zawyżają - dawno już tak spocony z treningu nie wracałem :D- jak dla mnie na PLUS.

nie wiem czy przy innych tego typu środkach inni też tak mają, ale po nim jak jadę na siłkę dziwnie mi się prowadzi samochód:D


Zmieniony przez - AsesinO w dniu 2010-11-25 01:42:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 2548 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17304
Skład wygląda całkiem, całkiem możesz spróbować dopuki sam nie przetestujesz to nie dowiesz się jak zadziała.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12085 Napisanych postów 160547 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234850
3,3g pomperkow troche malo.
w tym tauryna pewnie z 0,5g.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nowy produkt, jeszcze malo opinii. Narazie opinie sa ze mocniejszy niz jack3d i white flood.

W skladzie ma geranamine i halostachine - cos w stylu efedryny ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12085 Napisanych postów 160547 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234850
skladnik jest tez z vaporze xt wersji usa,
niby pisza, ze odpowiednik efki.

Halostachine, also known as N-methylphenylethanolamine, is a beta adrenergic agonist (1,2) similar in structure and activity to ephedrine that is found naturally in rye grass and is also produced exogenously in mammals and standardized from the plant Halostachys Caspica. Furthermore, it is a natural metabolite of phenylethylamine, which is found naturally in cocoa beans. Halostachine has pharmacological action similar to ephedrine but is slightly less potent and believed to be more safe (3). Halostachine is less toxic than ephedrine, with an LD50 twice that of ephedrine, 500 mg/kg ip vs 242 mg/kg sp which gives an indication of the relative toxicity of this ingredient to other similar products (4,5). Anecdotal testing of halostachine suggests that it is actually more effective than ephedrine, giving it a much better therapeutic index (efficacious dose)/(toxic dose). A paper by Shannn, Cone and Yousefnejad demonstrated no significant increases in heart rate with halostachine administration - even when administered intravenously at doses of several multiples of those proposed for supplemental use. This makes the favorable results more comparable to synephrine in effect(6). Increased heart rate and cardiovascular effect is a potential liability of ephedrine use and the main cause of the FDA action against ephedrine yet is reduced in synephrine, which is still on the market.
Like synephrine, the ease of production into methamphetamine is not much of a concern since halostachine has no methyl group in the side chain. Although we are not experts in illicit drug production, this critical difference should alleviate a major cause of ephedrine being banned in the US and other countries.







pobudzac pewnie bedzie b.dobrze, ale pomki duzej nie da.

Zmieniony przez - TomQ-MAG w dniu 2010-10-05 14:22:30

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 173464
Osobiście nie miałem styczności, ale...

...konkretne dawki zastosowanych substancji są zastrzeżone, a wartość całej porcji to jedynie nieco ponad 5g, a więc i może zdarzyć się tak iż ilość najbardziej pożądanych substancji może być wręcz symboliczna.

Jedyne co mnie zastanawia w tym produkcie to porównywanie przez producenta jednego ze składników, a mianowicie halostachiny do efedryny. Choć o tej pierwszej świat nie słyszał, ponadto jak to bardzo często bywa spekulacje tego typu są zwykłą przesadą i chwytem marketingowym.

Porównując White Flood z Pump Fixx-em mogę powiedzieć jedynie tyle że teoretycznie to właśnie PF powinien nieco lepiej klepać, lecz rzecz jasna to przy słusznych podziałach tej mieszanki.

Podsumowując jeśli masz wolne 120zł możesz zabawić się w królika doświadczalnego i spróbować, lecz jeśli liczysz się z każdym groszem lepiej zakup coś sprawdzonego.

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Cala porcja to chyba 6g, ale bylo wyszczegolnione ze 3,3g to wlasnie te skladniki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 173464
TomQ - podesłałbyś mi coś na temat tej halostachiny jak masz, bo wujek google milczy.

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12085 Napisanych postów 160547 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234850
niestety nic wiecej niz to ciekawwzego nie ma.
sa tylko informacje czysto chemiczne jak masa atomowa itp.

chyba, ze bys znalazl cos z tego:
Isoln from Halostachis caspica (Halostachis caspia): Menshikov, Rubinshtein, J. Gen. Chem. USSR 13, 801 (1943), C.A. 39, 1172 (1945). Synthesis: Menshikov, Borodina, J. Gen. Chem. USSR 17, 1569 (1947), C.A. 42, 2245 (1948). Configuration: Lukes et al., Collect. Czech. Chem. Commun. 26, 466 (1961). As a possible cause of ryegrass staggers: Aasen et al., Aust. J. Agric. Res. 20, 71 (1969). TLC determn in rye and fescue grasses: L. P. Bush, J. A. D. Jeffreys, J. Chromatogr. 111, 165 (1975). Vasoactive potential: C. B. Davis et al., Vet. Hum. Toxicol. 25, 6 (1983). One pot synthesis: P. Zandbergen et al., Tetrahedron 48, 3977 (1992).

Zmieniony przez - TomQ-MAG w dniu 2010-10-05 15:12:22

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Sprowdze ze 2 opakowania tego srodka, chyba ze byloby wiecej chetnych.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12085 Napisanych postów 160547 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234850
mnie na razie nie stac
jeszcze rok sie zaczal na studiach, wiec wiecej na miche bede trecil

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rozwolnienie po kreatynie

Następny temat

dawkowanie odżywek

WHEY premium