SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pulsometr 200-300zł

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2583

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 44 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 213
Witam!
Przymierzam się do zakupu pulsometru, w oko wpadło mi Sigma PC 15.11, podoba mi się wizualnie, akceptowalne wady w tej cenie.
Jednak pasek na klatkę z "dużą ilością plastiku" zepchnął mnie aż na Polar FT7.

Patrząc po samych pulsometrach, Sigma wydaje mi się być sensowniejszym wyborem.
Problem z paskiem na klatkę piersiową, wszystko w głowie mi mówi, że ten od Polara będzie dużo wygodniejszy (jeden "kwadracik" zamiast całej przedniej części z plastiku). Może to dlatego, że ostatnio używałem pulsometru za 40zł..

Moje obawy mają jakiś sens, czy to tylko moja wyobraźnia?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 44 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 213
Zastanawiam się jeszcze nad Sigma RC 1209, jedyny argument, pasek na klatkę, którego boję się przy PC 15.11.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 34 Wiek 38 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 252
Dlaczego niby się obawiasz czujnika na klatce piersiowej ? Biegam z takim od lat .. Nie widze przeciwskazan...

"I would like to be remembered as a man who tried "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 165
Ja biegam z zegarkiem Polar i pulsometrem na klatce piersiowej Polar H7. Podczas biegu wogóle nie czujesz czujnika na klatce a samo urządzenie warte kupienia. Nie wypowiem się na temat Sigmy bo nie używałem ale Polara mogę z czystym sumieniem polecić. Polar V400 lub V800 jeśli chcesz jeszcze z tym pływać :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przygotowanie na selekcje do wojska

Następny temat

Bieganie na średnie oraz krótkie dystanse, oraz ubiór w zimę

WHEY premium