SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Puchar Polski w Wyciskaniu Leżąc Klasycznym (RAW) - 23-24.04.2016 r. Targi Kielce.

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9472

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
gregorterm Moderator
Ekspert
Szacuny 759 Napisanych postów 16165 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 292812
Nina000 o które Ci chodzi o te zawody co się zbliżają w czerwcu czy klasy Warszawa, bo za Chorzów mogę ręczyć.

gregorterm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 106 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 3538
Dzięki WZOREK

Chodziło mi o zawody RAW czyli Warszawa i Knurów. Nie wiem jak to jest startować w koszulce ale trochę się tego boję, podobno masakra jest później na ciele. Kolejne, na których mam w planie wystartować to wrzesień w Zielonkach pod Krakowem.

Tak w ogóle to medale jak na razie najlepsze w Rudzie Śląskiej! Są na prawdę fajne, ciężkie, masywne, sporych rozmiarów i super wzór.
W Kielcach to jednak nie to, trochę odpustowy medal, pleksi + naklejka :)

Może kogoś zainteresuje taki krótki opis i wrażenia debiutantki i być może skłoni do startu bo według mnie warto.

Wrzucam dla porównania.





...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5258 Napisanych postów 19362 Wiek 58 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 336272
Powiem że i tak medale zaczynają na prawdę wyglądać coraz lepiej.....

Dostawałem już w swojej karierze nawet odlewy z gipsu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 106 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 3538
To teraz wszystko idzie z duchem czasu :) Pewnie się już porozbijały?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
gregorterm Moderator
Ekspert
Szacuny 759 Napisanych postów 16165 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 292812
A co w Sosnowcu się nie podobał hehehehehe

gregorterm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 106 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 3538
w sosnowcu nie byłam ale faktycznie "wzorek" fajny a jak to jest z tymi koszulkami? Bo widzę, że to taki trochę temat tabu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
gregorterm Moderator
Ekspert
Szacuny 759 Napisanych postów 16165 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 292812
Nina000 możesz startować bez, abyś tylko limit zrobiła.

gregorterm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 106 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 3538
A jaki jest limit do 47? Jakoś nie mogę znaleźć na necie. Trochę chyba jednak głupio startować bez koszulki w zawodach sprzętowych bo w wynikach może to śmiesznie wyglądać. A przecież nie pojadę jak łajza z nadzieją, że mało dziewczyn będzie.

Znalazłam za to jak wyglądały medale z Sosnowca na żywo i faktycznie bardzo fajne.


Zmieniony przez - Nina000 w dniu 2016-04-24 16:53:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
gregorterm Moderator
Ekspert
Szacuny 759 Napisanych postów 16165 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 292812
Ale bardzo dużo ostatnio w Sosnowcu startowało zawodniczek bez koszul, ale zrobisz jak uważasz. Teraz można kupić używane koszulki dość tanio a limit w seniorkach to 35 kg.

gregorterm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 106 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 3538
Po wyciskaniu w koszulce poważnie są siniaki, rozcięcia itd ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

GŁUCHOWSKI BIOGENIX CHALLANGE w Strzelcach Opolskich 02-04-2016

Następny temat

Akademickie Mistrzostwa Polski w Trójboju Siłowym Klasycznym (RAW) - 13-15.05.2016 r.

WHEY premium