SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Puchar Narodów Afryki 2010

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10375

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 24518 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 75482
Tylko że defensywa Nigerii nie jest dla mnie monolitem nie do przejścia, więc jutro Benin może pokusic się o sensację

Power wears out those who do not have it.

Inne dyscypliny & Hazard

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 428 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2223
egipt standardowo do przodu, a benin nie pokusił się o sensację i przegrał z nigerią - bez niespodzianek dzień o dziwo

-' dzień, w którym Cie spotkałem był najpiękniejszym dniem w moim życiu ;** MoooJa Piłka :***

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 24518 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 75482
Nigeria bardzo słaby futbol prezentuje, z taką grą to za daleko nie dojdą, no chyba że opatrznosc będzie nad nimi czuwac Zobaczymy...

Egipt jakoś tak dziś niemrawo, ale druga bramka palce lizac

Zmieniony przez - Pippo w dniu 2010-01-17 00:20:31

Power wears out those who do not have it.

Inne dyscypliny & Hazard

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4502 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15443
Swoją drogą jestem ciekaw czy jacyś szamani odprawiają szopki za swoje reprezentacje

Nie było zamiarem autora zawarcie w w/w wyrażeniach związku z celebrowaniem rytuału prokreacyjnego

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 252
Odprawiają

Na potwierdzenie , fragment wywiadu z Kasperczakiem :

Praca w Afryce przyniosła zapewne ciekawych sytuacji i anegdot. Przytoczy pan jakieś?
- Oczywiście. Najciekawsze były spotkania z afrykańskimi szamanami. Jest początek lat 90-tych, a ja zostałem trenerem Wybrzeża Kości Słoniowej. Wchodzę do szatni, a w niej kilku masażystów zajmuje się dwoma zawodnikami. Patrzę, a chłopcy mają dziwnie umorusane kolana i kostki. Od razu wypaliłem: „Idźcie to umyjcie, brudni jesteście”. Oni zaczęli się śmiać, a ja nie wiedziałem, o co chodziło.

- Dowiedział się pan, czym były wysmarowane kolana?
- Popiołem po spalonej kurze! Miało to uchronić piłkarzy od kontuzji. I zawodnicy pod żadnym pozorem nie pozwalali sobie tego zmyć. O roli szamanów w afrykańskim futbolu jeszcze dobitniej przekonałem się trochę później, w roli trenera Senegalu. Od ministra sportu dostałem zestawienie najlepiej zarabiających członków reprezentacji. Patrzę na kartkę, a pierwszych ośmiu nazwisk, czyli tych z największymi premiami, w ogóle nie kojarzę. Po chwili minister wytłumaczył mi, że to byli właśnie szamani.






Zmieniony przez - Persh w dniu 2010-01-17 13:45:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 24518 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 75482
Od ministra sportu dostałem zestawienie najlepiej zarabiających członków reprezentacji. Patrzę na kartkę, a pierwszych ośmiu nazwisk, czyli tych z największymi premiami, w ogóle nie kojarzę. Po chwili minister wytłumaczył mi, że to byli właśnie szamani.


Fajna praca, nawet jak czary g**** dadzą, to i tak mogą powiedziec że zrobili wszystko co w ich mocy

Power wears out those who do not have it.

Inne dyscypliny & Hazard

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 252
Kamerun jest bardzo blisko odpadnięcia z turnieju co za łajzy

Do przerwy jest 1:0 dla Zambii. Zambia prowadzi od 8 minuty i bliżej było 2:0 niż 1:1. Gdyby trafił Katongo w 37 minucie bodajże to mogłobyć po meczu.

Ale i tak Kamerunowi będzie trudno coś ugrać w tym meczu. Grają kompletnie bez pomysłu w tym meczu (przypominają mi Nigerie troche) , w dodatku są wolniejsi od piłkarzy Zambii. Akcje Zambii są groźniejsze

A w innym meczu tej grupy Gabon zremisował z Tunezją 0:0.
Dużo może się jeszcze zdarzyć w tej grupie Jeśli Kamerunowi uda się zremisować z Zambią , to przed ostatnią kolejką wszystkie drużyny będa miały szanse na awans

Jeśli wygra Zambia , to z walki odpadnie tylko Kamerun.

Swoją drogą , to jeśli Kamerunowi uda się nawet tego meczu z Zambią nie przegrać , to nie widze ich w tym turnieju. Atak bez pomysłu , obrona również fatalna. Song z Nkoulou na środku obrony spisują sie fatalnie. Etoo też nie zachwyca w ataku , w całym turnieju oddał chyba dwa strzały i oba niecelne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 12251 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 173963
ale Geremi bramę zayebał

" poznaj ciemne zakamarki swojej kruchej psychiki, jestem głosem, który powtarza Ci, że jesteś nikim "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 24518 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 75482
Zambia im się podłożyła chyba

Power wears out those who do not have it.

Inne dyscypliny & Hazard

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 12251 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 173963
2:2

" poznaj ciemne zakamarki swojej kruchej psychiki, jestem głosem, który powtarza Ci, że jesteś nikim "

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Piłka nożna~Mięśnie brzucha

Następny temat

piłka nozna a silownia

WHEY premium