SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Puchar Narodów Afryki 2010

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10365

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 12251 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 173963
i 3:2 dla kamerunu

" poznaj ciemne zakamarki swojej kruchej psychiki, jestem głosem, który powtarza Ci, że jesteś nikim "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 24518 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 75482
Poje*any mecz

Z taką grą Kamerun może i awansuje dalej, ale o tytule mogą zapomniec, no chyba że to będzie pkt zwrotny w ich grze i nagle zaczną grac lepiej w następnych spotkaniach, a niewątpliwie stac ich na to

Power wears out those who do not have it.

Inne dyscypliny & Hazard

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 252
Kamerun powinien postawić jakieś piwo bramkarzowi Zambii

Ogólnie to bramkarz Zambii s*******ił wygrany mecz swojej drużynie Przy drugiej bramce dla Kamerunu , też pierwszy z łapami chciał lecieć do sędziego , zamiast czekać na gwizdek
Szkoda mi Zambii , bo nie zasłużyli na porażke w tym meczu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 5684 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 48576
Ale bramka padła w 1' meczu Mali-MalawiBramkarz się popisał.Hehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 12251 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 173963
Keita ładną brameczkę zayebał

" poznaj ciemne zakamarki swojej kruchej psychiki, jestem głosem, który powtarza Ci, że jesteś nikim "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 5684 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 48576
Oj bardzo ładną.Piłka leciała niby 115km/h.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 24518 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 75482
Mecz Angola vs Algieria godny anulowania

Power wears out those who do not have it.

Inne dyscypliny & Hazard

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 7471 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 28473
Dzisiejsze wyniki:

Angola - Algieria 0:0


Mali - Malawi 3:1
1:0 Kanoute 1'
2:0 Keita 3'
2:1 Russell 58'
3:1 Bagayoko 85'

HALA MADRID !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 5684 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 48576
Mecz Mali-Malawi był pierwszym,który obejrzałem podczas tegorocznego PNA.Po prostu nie chce mi się tego oglądać.Dla mnie piłka prezentowana przez afrykańskie zespoły zajeżdża kopaniną.Większość zawodników gra w europejskich klubach,mają opanowane różnego rodzaju strategie,a nie mogą przełożyć tego na kadrę.Obrony grają tragicznie,mało jest składnych akcji...Choć jest grupa faworytów,to nie ma co się dziwić,że takie niespodzianki się trafiają...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 252
Już za 30 min Ghana - Burkina Faso i myśle że tutaj może być sensacja.

Ghana zagra bez : Muntariego (Inter) , Appiaha (Bologna) , Pantsila (Fulham) , Mensaha (Sunderland) , Kingstona (Hearts) - którzy wogóle nie przyjechali do Angoli z powodu kontuzji.
W dodatku bez kontuzjowanych na Pucharze Narodów Afryki : Essiena (Chelsea) , Addo (Roda Kerkrade) , Antonego Annana (Rosenborg)

Praktycznie cały skład się posypał Ghanie , wyjdzie dzisiaj dużo piłkarzy ze składu z MŚ U20 , bo trener Ghany powołał aż 7 piłkarzy na PNA z tamtej drużyny.

Może być ciężko dla Ghany , zwłaszcza jeśli Burkina Faso nastawi się na remis , bo tyle im wystarczy do awansu.

Dla mnie lepiej jakby wygrała Ghana , bo nie chciałbym oglądać mecz Angola - Burkina Faso w ćwierćfinale
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Piłka nożna~Mięśnie brzucha

Następny temat

piłka nozna a silownia

WHEY premium