SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przytycie

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 643

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 7246
Witam!
Odchudzałem się, odchudzałem i jak głupi doszedłem aż do 59kg ( stan sprzed chwili po kolacji ) przy wzroście 188cm. Pytanie czy moje przykładowe dzisiejsze menu jest okej, żeby przybrać na wadze?
śniadanie: w szkole - kanapka z wędliną i pomidorem
2 śniadanie: w szkole - j/w
obiad: zupa pulpetowa ( w tym 1 pulpet gotowany ) - w innych dniach jem piersi z kurczaka smażone bez tłuszczu na patelni z pieczarkami
kolacja: 1 bułka + 1 kawałek chleba z wędliną i pomidorem

Proszę o nie pisanie, że beznadzieja, tylko proszę Was o pomoc, chcę przytyć zdrowo, nie zalać się tłuszczem jak kiedyś, tylko przybrać trochę masy na początek, potem zapiszę się na siłownię. Proszę Was o pomoc i w miarę normalne odpowiedzi:) Chcę z tego wyjść, z mojego głupstwa..

Waga: 59 kg
Wzrost: 188cm

PS. Akurat za tydzień idę na urodziny i bez problemu mogę zjeść sobie pizze?

Zmieniony przez - maniek2012 w dniu 2013-01-10 20:36:37
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

Wyjątkowo przepyszny zestaw!

Zgarnij 3X NUTLOVE 500 w MEGA niskiej cenie!

KUP TERAZ
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1132 Napisanych postów 4945 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 131367
Czytaj posty podwieszone o zbilansowanej diecie, jesz pelnowartościowe posiłki: białko, tłuszcze, węgle, plus warzywa. Nie katuj się samą piersią z kurczaka, jedz wieprzowinę, indyka, tłuste ryby, podroby, udka z kurczaka. Przepisy znajdziesz w dziale Kuchnia i w serwisie potreningu.pl. Tak, zjedz pizzę za tydzień, masz sporą niedowagę

,,Ludzie chwytają za miecz, by ukoić rany na duszy, których doznali w przeszłości. I by umrzeć z uśmiechem na ustach".

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 673 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 12593
musisz obliczyć swoje dzienne zapotrzebowanie kaloryczne, później obliczyć ilość kalorii jaką dostarczasz z pożywienia. Bilans kaloryczny powinieneś mieć na + aby przytyć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 64 Wiek 29 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 432
chyba musisz chodzic z ciezarkami w kieszeni zeby cie wiatr nie zdmuchnal... Tu nawet nie chodzi o to zebys nabral masy miesniowej, musisz po prostu nabrac conajmniej z 10kg zeby wyrownac proporcje ze wzrostem, chyba ze jestes skoczkiem narciarskim. Musisz szamac wiecej węglowodanow, jedz co conajmniej 6 razy dziennie, i to nie jakies male porcyjki tylko normalne solidne jedzenie. Nie wiem co jeszcze moge napisac. Walcz o siebie

Jeżeli wiesz, że określonego celu nie można osiągnąć od razu, to jesteś na najlepszej drodze aby go osiągnąć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 7246
Dzięki za odpowiedzi : ))

Zmieniony przez - maniek2012 w dniu 2013-01-10 20:47:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Hervon
musisz obliczyć swoje dzienne zapotrzebowanie kaloryczne, później obliczyć ilość kalorii jaką dostarczasz z pożywienia. Bilans kaloryczny powinieneś mieć na + aby przytyć.

Takie kanapki co sobie robię do szkoły, mogą być?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1132 Napisanych postów 4945 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 131367
Mogą> jak będą z razowca, z masłem i solidnym kawalkiem mięcha/jajkami/twarogiem. Białe pieczywo won, a plasterkiem nasączonej chemią sopockiej to nawet pies się nie naje, a co dopiero chłop 190 cm;)

,,Ludzie chwytają za miecz, by ukoić rany na duszy, których doznali w przeszłości. I by umrzeć z uśmiechem na ustach".

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja - jak to w końcu do chol... jest ?

Następny temat

Cwicząć na siłowni masa z ud może przejść w górną część ciala ( cwiczac gore tylko )

FAME