SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przyrząd do samo obrony

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10494

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 43 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 369
Nie baw się w żadne noże, kastety, teleskopy czy inne tego typu pierdółki tylko kupuj gaz i raz, że to na pewno legalniejsze od w/w "broni" a dwa, nie musisz używać do tego siły tak jak w przypadku teleskopu musisz zrobić zamach i nim go zrobisz ktoś, Ci może go odebrać i dostaniesz z własnej broni. A uwierz z teleshopu boli..

A gazik mały, zmieści ci się do kieszeni przykład... idziesz ulicą, podchodzi do ciebie dresik z tekstem "dawaj telefon" gaz trzymasz w ręce w kieszeni, że on go nie widzi i szybko wyjmujesz psyk... i długa...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Andrew3 Berserk Labs
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 4001 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 46802
szybko wyjmujesz psyk... i długa...

Z dobrym Gazem to spokojnie, nie musi być od razu długa, jest czas na dorysowanie gościowi wąsów albo powkładanie frytek do nosa
Poz

Serdecznie zapraszam na Fight24.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 43 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 369
ii zrobienie sobie wspólnego pamiątkowego zdjęcia na pamiątke jak to gościu chciał nam w******lić i podpisać "mój pierwszy w******l"

zawsze tam lepiej tą długą, niż gościowi dorysować wąsy i zrobić z niego Hitlera
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 3273 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34107
Osobiście uważam, ze kastet mozę byc dobry jeżeli doda się do tego chociaż kilka miesiący boksu....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2360 Napisanych postów 30615 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270756
gratuluje...
w pierdlu czekają na takich jak Ty...

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 3273 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34107
Ja sam nie korzystam ze sprzętu więc nie wydaje mi się żebym tam trafił... było pytanie to odpowiedziałem ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2360 Napisanych postów 30615 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270756
kastet jest nielegalny...

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 3273 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34107
No co Ty nie powiesz... -.- zresztą co to ma tutaj do rzeczy czy jest legalny czy nie... tak samo pałki też nie są legalne a popularność mają sporą ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2360 Napisanych postów 30615 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270756
palki teleskopowe są legalne o ile spełniają pewne kryteria(kryteria te są podane w ustawie o broni). Ich użycie jest nielegalne.
Choć kwestia legalności i użycia i to tak naprawde kwestia interpretacji odpowiednich organów(bo nie jest to tak jasno określone w ustawie).


A co ja nie powiem...chodzi mi o to że jak już chcesz doradzać coś,jakiś sprzęt,to upewnij się najpierw czy ktoś kto skorzysta z Twej rady nie będzie miał kłopotów wynikających z samego posiadania tego sprzętu(w tym wypadku kastetu).
Bo w wypadku kastetu nie ma już interpretacji. Jest tylko opcja NIELEGALNA.

Zmieniony przez - QUEBLO w dniu 2008-02-04 20:17:44

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 3273 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34107
Nie było tutaj koniecznie mowy o legalności sprzętu -.- zresztą chyba większość społeczeństwa wie, że kastety nie są legalne... no i nawet jak koleś użyje noża, który jest teoretycznie legalny i zabije przeciwnika to też będzie miał problemy ;].
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Karate w Krakowie?

Następny temat

Szczęka

forma lato