SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przyrosty po CP

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 5630

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Danielos40 SKLEP.SFD.PL
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 4479 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 54261
Ale chwilowo brak ! niestety :/

Sklep.Sfd.Pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 267 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10328
Czyli na opakowaniu CP jest blad? To znaczy ze ta miarka(5 ml)to okolo 2,5 grama? Ja jestem 2 tydzien na CP i bralem 2 porcje w kazdej 2 plaskie miarki ktore byly w opakowaniu.
Czy mam brac 2 porcje w kazdej po 4 plaskie miarki

Zmieniony przez - Scratch_ w dniu 2005-11-04 19:35:08

Miami Vice!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 316 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5655
Dzieki wszystkim za odp. Chyba sie skusze na to Cp ;];]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 203 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2249
wogóle z tym CP to ciężka sprawa, jedni mówią, że ważyli itp i, że 3 płaskie to 9g, inni, że 4 płaskie to 9g itd, ile osób tyle tez, najlepiej samemu sobie zważyć :) pzdr

no time is no excuse

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 267 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10328
K**** a ja tak sobie to biore i mysle ze chyba za ta kase to efekty powinny byc lepsze a tu sie okazuje ze biore za male porcje

Miami Vice!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 446 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7029
"nie zalewa Cie tak jak po mono" nie wszystkich zalewa po mono... ja jestem teraz po 4 tyg. cyklu zostały mi 2 do końca i nie zauważyłem ani na wadze ani w lustrze żadnej, ale to żadnej retencji wody, a wody piję odpowiednio więcej niż standardowo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Baderas...a po tej mecie z jelfy nie zalała Cię woda?
Zorientowani do DOPINGU!
ech...cp dobra rzecz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 316 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5655
niezalala mnie prawie wogle, zreszta zalewanie woda to nie efekt mety, lecz jej skutek uboczny, efektem jest dzialanie anaboliczne. A mono zalewa i chyba nic wiecej, wiec zapytalem czy Cp moze cos wiecej niz zalewajka :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mono tylko zalewa??? to Ty chyba, za przeproszeniem, masz w głowie, jak w pupie po śliwkach...
widzę, że jesteś szpecem w dziedzinie saa, szkoda jednakże, iż wiedza na temat supli jest Ci obca
szkoda przede wszystkim zdrowia...okupionego tak prozaiczną sprawą, jak brak wiedzy i rozsądku
ale co do pytania...cp bez dwóch zdań ok rzecz
bierz i nie stękaj!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
"[...]zreszta zalewanie woda to nie efekt mety, lecz jej skutek uboczny[...]"
cóż za logika... a skutek uboczny w postaci dużej retencji h2o czyją jest zasługą? I czy skutek uboczny też nie jest efektem?
ech...co ten kox robi z ludzi
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

rozpiska cyklu z nitro

Następny temat

Co lepsze...? NitroBolon I czy nowy NitroBolon II

forma lato