SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przyjmowanie tribulus terrestris bez ćwiczeń.

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4579

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 10 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 77
giecik, zatem

Mzb Olimp, czyli to
https://sklep.sfd.pl/Olimp_Chela_MZB_Sport_Formula-opis1469.html

oraz

Kaizen Tribulus Terrestris

+ ewentualnie 5-htp (bo do tego nie jestem do końca przekonany).

Mam jeszcze trzy ostatnie pytania, bo zasugeruję się Twoją (giecik) opinią, czy podczas suplementacji mzb olimp ze względu na zawartość cynku, nie powinienem stosować jakiejś miedzi, gdyż z tego co słyszałem(albo tak mi się po prostu wydaje) cynk blokuje jej wchłanianie?

Drugie pytanie natomiast, czy Kaizen Tribulus Terrestris, czy może Hi-Tec Nutrition Tribulus Terrestris - 100 kap. lub Aminostar Tribulus terrestris 1+1 - 2x 120 kap. (bo to w sumie wychodzi najkorzystniej cenowo)?
Jeśli jednak uważasz, że produkt Kaizen jest najlepszy to w takim razie zdecyduje się na niego.

Trzecie pytanie dotyczy treningu, a właściwie jak wspomniałem wcześniej jego braku. Czy przyjmując w/w preparaty a nie ćwicząc systematycznie (bo na jakiś domowy trening w weekend znajdę czas) wszystko będzie w porządku?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 10282 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 52628
co do mzb to tak, o te chodziło
nie ma potrzeby stosowania dodatkowych dawek miedzi

jeśli chodzi o stosunek ilość\jakoś\cena - mozesz sobie przeanalizować sklad poszczególnych kapsów, gramature, cene itd
moja sugestia była do kaizena(stosowałem pare zwykłych tribulusów i akurat od kaizena mi przypasował najbardziej) - równie dobrze moze być np tribulon, cenowo też dobrze wychodzi


każdy rodzaj aktywnosci fizycznej będzie wskazany - jeśli znajdziesz czas w weekend to oki, lepszy rydz niż nic. Moga to być cwiczenia siłowe, aerobowe. Choćby 15 min truchtu 3x w tygodniu wpłynie pozytywnie na twój organizm.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 10 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 77
15 minut truchtu 3x w tygodniu da się zrobić ;)

Ok, czyli zastanowię się między TREC Tribuleon a Kiazen. Jeśli do poniedziałku, bo wtedy będę składał zamówienie, pojawi się w forumowym sklepie SFD (bo domyślam się, że mogę ufać temu dostawcy ;) ) to wezmę Kaizen, sugerując się Twoją opinią.

Jeszcze prosiłbym tylko o najefektywniejsze dawkowanie Tribulusa, bo ZMA to z tego co się doczytałem to chyba 30 minut 1 tabletkę przed snem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 10282 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 52628
mzb - 1-2 tab przed snem

co do tribulusa - standart 3x1 kap dziennie jesli chodzi o kaizena
zobaczysz jak dziala, dla mnie dawka 2x2 lub 3x2 byla ok
wszystko zalezy od osoby
zdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 63 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1045
Jak chcesz miec wiecej energii to sobie zakup dobre witaminy np. z olimpu. Jak masz jakis "maly" problem to mozesz brac tribulusa bo wplywa na libido. Ja bym bral w takich dawkach jak zaleca producent, bo na "to" nie ma sensu brac zwiekszonych dawek. Nie slyszalem natomiast zeby tribulus dawal jakiegos kopa czy energie, ani nigdy tego nie odczulem. Naprawde lepsza sprawa sobie kupic fajny zestaw witamin i mineralow(chelatow) z ziolkami, zenszeniem i innymi wyciagami. Mowie to z praktyki. Wyrazasz sie dosyc niejasno, nie do konca wiadomo o co Ci chodzi a przeciez jestes anonimowy..

Zmieniony przez - rooboy w dniu 2010-11-18 19:18:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 10 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 77
roboy

Starałem się wyrażać dosyć jasno, bo nie chodzi mnie tu o anonimowość. Zresztą po to zwróciłem się z pomocą do użytkowników tego forum, gdyż jak wspomniałem na wstępie jestem kompletnym laikiem w sprawie suplementacji. Jeśli chodzi o "mały" problem jak to ująłeś, to na sprawy łóżkowe nie narzekam, choć biorąc pod uwagę pracę w stresie i nieaktywny tryb życia mogłoby pewnie być lepiej. Stąd tez zresztą w pierwszym poście podałem TREC Extreme Men`s Formula Tribulus Complex 30 tab. jak produkt mnie interesujący, gdyż jego mieszanka wydawała mi się dobrana w ten sposób, jakoby miała dodawać energii, likwidować stres i przemęczenie. Wspomniałem również, iż zupełnie nie mam pojęcia o tego typu suplementach i dlatego zasugerowałem się opinią giecika[. Jeśli masz jakieś sugestie co do witamin oferowanych przez firmę Olimp, to będę bardzo wdzięczny za ich podanie. Mimo wszystko, głównie ze względu na pomoc użytkowników forum, zorientowałem się mniej więcej na czym polega działanie tribulus tessteris i nie chcę z niego rezygnować, gdyż przy okazji większej ilości czasu jeśli znajdę takowy na trening, być może przybędzie mi trochę siły, której nigdy za wiele.
I stąd też moje kolejne pytanie i już mam nadzieję ostatnie, ponieważ nie chce zawracać głowy ... Z racji tego, iż Kaizen Bulgarian Tribulus jest niedostępny w forumowym sklepie, czy ten produkt spełnia swoją rolę - HI TEC Tribulus Terrestris? Jeśli nie to poczekam na Kaizena, bądź wybiorę zasugerowanego też wcześniej Tribulona.

Chciałbym już teraz bardzo podziękować za poświęcony mi czas i nieocenioną pomoc wszystkim, którzy wypowiadali się w tym temacie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 63 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1045
Trec extreme jeden z lepszychj tribu jakie bralem. Moze nie na sile ale na co innego. Mozna brac nie cwiczac, dziala tak samo. Olimp vitamin multiple sport najekonomiczniej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1189 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18017
26zł za 30 dni? najekonomiczniej?
Ojj cienko z ekonomią u ciebie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 63 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1045
a co proponujesz z takimi dawkmi/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1189 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18017
dużo jest preparatów ekonomiczniejszych, olimp jest dobry bo sam go stosuje na przemian z
NOV Daily Vits Vitamin (<--to jest chyba najekonomiczniejszy preparat witaminowy wg mnie)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

shock therapy problem !!!!!!

Następny temat

Czy warto brac przed treningiem na macie

WHEY premium