SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przyda się pomoc

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 969

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 469
Więc tak co tu dużo pisać wiadomo o co chodzi w tym dziale mam do was takie pytanie potrzebuje jakiś dobrych odzywek takich naprawdę dobrych ćwiczę już z 7 miechów ( mam 22 lata) i jechałem na czysto nie chce się jeszcze bawić w kreatynę na to przyjdzie czas dietę mam + jeszcze dobijam rożnymi koktajlami strasznie ciężko mi przybrać na masie trening tez mam i teraz pytanie do was co byście mi doradzili jaka odżywkę węglowodanów i jaka odnośnie białek jak pisałem wyżej nie znam się na tym więc jak to brać w dni treningowe i nie treningowe tez nie wiem ktoś ma jakieś propozycje z góry dzięki
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 123 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14414
Zalezy czego brakuje Ci w diecie o jakich porach.
Sam powinienes to najlepiej wiedziec o ile takową diete posiadasz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
gdzies tkwi problem skoro nie mozesz złapać masy może dieta?
Ale jeżeli chcesz wzbogacić diete o odżywke poleciłbym ci HARD-MASS odzywka typu ,bulk,pół na pół białka+węgle
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

które białko wybrać?

Następny temat

Storm + No burst ?

WHEY premium