SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przez jak długo możecie byc ON ??

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12223

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2749 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 45388
Co do wypowiedzi Flexa to kolega z roku na rok zwieksza wage na zawodach z ta sama definicja a nawet lepsza niz na poprzednich zawodach. Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 516 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3113
Widze że obracasz się raczej w świecie zawodowej kulturystyki, powiedz mi jak z płodnością u nich. Bardzo lubie wbijać testo, ale chce mieć kiedyś rodzinke. W sumie to jedna rzecz jakieś się obawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82727 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699734
Marcin wydaje mi się że kolega raczej całej prawdy Ci nie mówi////
ale nie wnikam
jedno jest pewne że bedąc 8 lat ON to raczej o dzieciach niech już zapomni

Zmieniony przez - flex1976 w dniu 2007-01-24 20:04:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2749 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 45388
Wydaje mi sie ze mowi mi prawde bo mogl mi wcale nie mowic co i jak dlugo bieze choc moze masz racje ze we wszystko wiezyc nie idzie. Rozmawiamy bardziej pod katem przygotowania mnie pod zawody wiec troche rzeczy od niego sie dowiedzialem choc nie skozystam z jego propozycji zeby zostal moim opiekunem bo nie odpowiadaja mi jego sposoby choc trzeba przyznac ze wyglada dobrze i zna sie na rzeczy.
Deca obracam sie raczej w obrebie mojej silowni ale tak sie sklada ze mam kulku kumpli ktorzy startuja na zawodach. Dwoch z nich jedzie juz od ponad 8 lat i sa swiecie przekonani ze beda mieli jeszcze dzieci a maja juz swoj wiek 34/38. Tez wydaje mi sie to dziwne ale nie bede negowal ich zdania bo siedza w tym juz od 18 lat i napewno maja pojecie na ten temat.Jesli chodzi o libido to jeszcze jakies tam musza miec bo z swoimi laskami sa juz od x lat i jeszcze od nich nie odeszly A tak na serio to podobno wszystko w jak najlepszym pozadku!! Uwazaja ze nic innego im do budowania miesnia nie jest potrzebne niz testosteron. Zapytalem kiedys co bedzie jak po odstawieniu libido zniknie Odpowiedzieli ze wtedy beda juz dostawac testosteron za friko Pozdro

Zmieniony przez - Marcin_Olb w dniu 2007-01-24 20:32:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 516 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3113
Dochodze do wniosku że w sumie testosteron to środek na wszystko. Po co cudować z t3/efka/clenem/winsem - można się ładnie wyciąć i wypruć żyłki jadąc np. rok na niewielkiem dawce samej testy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1691 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 31065
jadziem do Marcina na siłke podpatrzym troche jak to sie robi w wielkim świecie

Steroids adwenture in progress.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2299 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14249
1) jedyna osoba ktora czegos tu nie rozumie jestes ty
2) luzuj poslady bo igla nie wejdzie
3) bro !

It's kind of fun to do the impossible.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 485 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5124
Co do potomstwa po dlugich cyklach saa lub w trakcie ich trwania
sa rozne opinie.
Proponowal bym przeczytac art Marka C.

https://www.sfd.pl/***_WPLYW_STOSOWANIA_SAA_PRZEZ_MEZCZYZNE_NA_JEGO_PRZYSZLE_POTOMSTWO__-t272035.html

A co do przyrostow,to osobiscie uwarzam ze glupota jest branie testa non stop np przez 2 lata lub wiecej(nawet w malych ilosciach)tj. takie bezsensowne przesycanie receptorów.
Ale to tylko moje zdanie

Zielony Pan Owinięty W Biały Szal

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 361 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7379
jestem 26 miesiecy ON.. podstawa to testo. srednio 2 razy w roku robie cos konkretniejszego typu tren wins metan i inne dodatki. dawki od 750 do 1750 week bywa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
LeBron777 CinemaStudio
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 7924 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 67920
ze tak sie spytam - masz kobiete/miales? Lub jakies plany w tym kierunku?

Zmieniony przez - LeBron777 w dniu 2007-01-24 22:43:28

co nas nie zabije - to nas wzmocni
moderator działu doping - [OFF]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

6 oxo

Następny temat

Lipo-zagrożenie

WHEY premium