SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przejście z Trenu A na E jak to zrobić ?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3820

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 1834 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 52690
Ale ze o co niby wam chodzi z tym testem?? Jak sie nie szykujesz sie na zawody, tylko robisz konkretna wycinke dla siebie, to po co zmniejszac testa?? 800mg enana, to zadna konkretna dawka, ale libido i tak bedzie zarabane, wiec testa bym dal tu sporo, chociaz to i tak nei da gwarancji powodzenia w kwestii libido. Dosti tez nie daje gwaracnji - obecnie dodaje do cyklu z ace i jakiejs wielkiej poprawy nie zauwazam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 3303 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130901
hmm sam nie testowalem, ale mam zamiar. wedlug wypowiedzi na zagranicznych stronach mowa jest o mniejszych side'ach. jako przyklady podawali ze mniej odczuwali efekty uboczne trenu + fakt ze byly mniejsze szanse na gino wywolane tesciem oraz mniejsza aromatyzacje. do tego mowa rowniez o mniejszym trądziku (jesli ktos ma predyspozycje), a nawet o dziwo o poceniu sie po nocach. ogolnie 250mg dobrego tescia week w celu utrzymania libido, jak tam tez wyczytalem przy wiekszych ilosciach tescia "zacieraja sie" efekty trenu, czyli to mega uzylenie, wysuszenie na wior itp. wiadomo kwestia organizmu. niekotrym tren/deca moze masakrycznie obnizyc libido, az do tak zwanego flaka all day all night. inni przezyja nawet na niskich dawkach tescia do trenu. mysle ze to kwestia wyczucia jak ktos odczuwa rozne dawki testosteronu. sa tu takie osoby ktore nie robia cykli powyzej 300-500mg tescia week + dodatki a robia niezla forme. mnie wysoki tesc zamula, w szczegolnosci gdy jest to dlugi estr, ale tren E koncze i uwazam ze bledem bylo podawanie w szczycie 1g tescia do niego, dawka rzedu 500mg by styknela. wskocze teraz na tren A, i albo dam dawke "fifti fifti" albo troche mniej tescia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
ja na takiej dawce trenuE nie moglem ogarnac cisnienia i pulsu, az sie balem wiec odpuscilem ale duzo masy wtedy nabralem wiec to moglo byc tez waznym powodem zlego samopoczucia

GWookie
sa tu takie osoby ktore nie robia cykli powyzej 300-500mg tescia week + dodatki a robia niezla forme.


sa tez takie osoby ktorych to nawet nie smyrnie, wiec nie ma co patrzec w ten sposob, jak ktos robi cykle na gramie i nie ma szalu i nagle sobie ubzdura ze nie bedzie przekraczal 500mg to rzecz jasna efety osognie gorsze a nie lepsze cudow nie ma i nie bedzie
ja tez z grama zjechalem na 500mg to schudlem 6kg i czuje sie jakbym nie bral nic zupelnie,

ale duzy Dan odemnie z silowni na 500mg ma barki takie ze mu na uszy wchodza tak tylko dodam

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
z pulsem i cisnieniem mialem tak samo, tylko mi sie "stabilizował" zawsze po kilku dniach od podbicia dawki, a "" dlatego, ze spadał ze 120 w spoczynku do 80 . Normalnie około 60-65
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1557 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 31244
zalezy jaką ma sie norme u mnie 90 to standard :)

!!! TESTER !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
90 w spoczynku to nie jest juz "taka Twoja uroda". Coś jest nie tak, radze sie przebadac. Moze kwestia tylko duzej masy i bardzo słąbej kondycji, ale 90 w spooczynku jest niepokojące.

Jest jeszcze możliwość ze źle mierzysz. Żeby dobrze określić puls spoczynkowy przed pomiarem należy 5 czy tam 15 minut (nie pamietam juz) nic nie robic. Czyli siadasz/kładziesz sie czekasz te 15 minut i dopiero mierzysz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1557 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 31244
Jak zacząłem kręcić aero to sie uspokoiło trochę. Ale 60 to nigdy u siebie nie widziałem. Najmniej zanotowalem 76.

!!! TESTER !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
sportowcy dyscyplin wytrzymałościowych maja nawet ponizej 40

Ja ma chvvjowa kondycje, ale spoczynkowy w okolicach 60-65, na cyklu więcej niestety 65-80. Nawet teść juz mi troche podbija.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1557 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 31244
Przy 40 to bym myślał ze już umieram i po adrenaline bym leciał.

A tak poważne to takie mi sie zrobiło bo za gowniarza nie piłem nic poza redbulami itp. Nawet jakieś betablokery swegomczasu lekarz mimprzepisal

!!! TESTER !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
bo jak zwykły śmiertelnik trafi z takim do lekarza to zaraz cały oddział na nogi stawiają. Gdzieś czytałem, że spoczynkowy justyny kowalczyk to około 40
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

negatywne następstwa sterydów

Następny temat

Gdzie usunąć Gino ?

WHEY premium