SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

negatywne następstwa sterydów

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9563

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 103
czy ktoś z obecnych na forum ma zdrowotne komplikacje po wzięciu sterydów? nie chodzi o ogólne informacje na temat sterydów, tylko o konkretne przypadki. bardzo mi zależy na rzetelnych opiniach.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93248 Napisanych postów 362737 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1664002
tak tylko one biorą delikatne dawki,a nie dawki kilkanaście razy większe od leczniczych.A problem nr 1 to ug,a szczególnie małe firemki rozlewane po piwnicach i zanieczyszczenia w nich,które sami sobie wbijamy potem,myslę ze to jest duuuży problem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 186 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 32078
Mi prawię ucięli nogę bo dostałem zatoru w żyłach w udzie. Dodam, że cykl składał się z enana 250 week :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 384 Wiek 3 lata Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6416
Ja bralem Omnadren i kolege auto potracilo. Zastanow sie dwa razy bo to nie sa zarty

Łyżwiarz wie że kotek odkopał prezent

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 186 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 32078
Nie wiem po co ta ironia. Chłopak zadał normalne pytanie ale jak zawsze ktoś musi szyderę kleić. Teraz następne 100 osób podłapie temat i będzie spam na 5 stron.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 384 Wiek 3 lata Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6416
Po to ze 250mg testosteronu tygodniowo to jest dawka ktora wyrzadza spustoszenia w ukladzie krwionosnym porownywalne do zjedzenia 2 paczek chipsow Lay's lub 1,5 paczek Crunchips. Twoje zdrowie nie zalezy od koxu tylko tego jakie masz nawyki zywieniowe/sportowe i geny.

Jedni cale zycie jedza same wegle zlozone i tylko zdrowe tluszcze oraz dbaja o siebie uprawiajac sport a drudzy cale zycie byli lebiodami i pili przed telewizorem piwo

Zmieniony przez - JesseJane w dniu 2012-10-20 23:20:38

Łyżwiarz wie że kotek odkopał prezent

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 179 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4012
Kolego , co my Ci tu mamy napisać , skutki uboczne są w większości przypadków znane i prawdopodobnie w większości przypadków nic szczególnego sie nie stało .. Jeśli szukasz jakiś jeszcze nieopisanych przypadków musze Cie uprzedzić że prawdopodobieństwo znalezienia jest niewielkie , w dodatku cięzko często określić czy dane schorzenie spowodowane jest na 100% stosowaniem SAA... W moim przypadku wywaliło mi parę pryszczy na plecach , z którymi poradziłem sobie wypracowanym metodą prób i błędów sposobem , z ciekawszych przypadków, kiedy stosuje nandrolony zawsze wywala mi parę włosów w okolicach karku , które w innych okolicznościach sie nie pojawiają - wiem że brzmi trochę dziwnie , aczkolwiek w moim przypadku - jest to reguła .. Problemów miażdzycowych póki co nie mam ,ale na to chyba za wcześnie - w ramach profilaktyki szarpne się czasem na tzw. chelatacje , podobno pomaga,podobnie nie odczuwam żadnych problemów z układem moczowym ... To tak po krotce tyle może na coś Ci się przyda..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 186 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 32078
Tak, z pewnością masz racje. Branie koksu nie miało żadnego wpływu na zakrzep. W ogóle to sterydy wychodzą WSZYSTKIM na zdrowie zarówno psychiczne i fizyczne. Nie mają żadnych skutków ubocznych :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 7541 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45102
panowie sami wiecie ze koks robi rozpyerdol w gospodarce hormonalnej i nie tylko. Zawsze mnie przerażało zdanie, że organizm po braniu koksu nigdy nie bedzie funkcjonował jak dotychczas

desiderata

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 34 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3768
po braniu koksu będzie lepiej funkcjonował

Zmieniony przez - advisory w dniu 2012-10-20 23:31:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 384 Wiek 3 lata Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6416
Skutki uboczne indukuje to jakim czlowiekiem jestes. Sterydy moga jedynie nasilic lub przyspieszyc pewne procesy. Im bardziej amatorskie podejscie do tematu w tym wieksze tarapaty sie pakujesz. Zalecam zapoznanie sie z badaniami opisujacymi wplyw podawania egzogennego testosteronu oraz przedewszystkim zalecam SPORT. Zapewniam ze dziala przeciwzakprzepowo Ilu z Was w tym dziale wie wogole na czym polega racjonalne odzywianie w tym sporcie? Oburzacie sie na widok gotowanego miesa a potem płacz typu "sterydy mi zrobily kuku" ojejeju jeju jakie one sa zle. Trzeba na cos zrzucic zeby zatuszowac swoja nieudolnosc Taki rodzaj atrybucji zewnetrznej typu "ja wszystko robilem dobrze!!!!! udupilo mnie 250mg testa!!!!!!" %))))))))))))))


Butla nie odbieraj tego jako atak ale prawdopodobnie cos robiles bardzo zle i predzej czy pozniej z testosteronem czy bez doswiadczylbys tego samego problemu

Zmieniony przez - JesseJane w dniu 2012-10-20 23:34:18

Łyżwiarz wie że kotek odkopał prezent

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 186 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 32078
Argumenty z dupy. Nie mam zamiaru kłócić się z Tobą bo widać, że pyerdolisz od rzeczy. Temat brzmi "negatywne następstwa sterydów' więc napisałem jaki ja miałem następstwo stosowania. A Ty mi wyjeżdżasz z tekstem, że to indywidualna sprawa. Wiadomo, że to indywidualne i ktoś może mieć predyspozycje do zakrzepów a ktoś do czegoś innego ale to tak jakbyś powiedział, że palenie tytoniu nie powoduje raka, tylko zależy to od indywidualnych predyspozycji danego człowieka.
Koniec z mojej strony.

Zmieniony przez - Butla91 w dniu 2012-10-20 23:35:50
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odblokowanie - przerwany cykl

Następny temat

Przejście z Trenu A na E jak to zrobić ?

Wiecej