SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przedawkowanie mietka

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5512

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
o kurde to nie ten kingkong był kiedyś w rozmowach w toku???-ten jego podpis "aptekarz" mi coś mówi.
fajnie gadał--chodź wcale się nie znam ale i tak fajnie --mądrze-- ci kolesie co gadali jak mete brali śmieszni--albo ten koleś co mówił że bez koksu (z mamą chyba był)--hehehhehhehhe--pytał go o rozstępy

-----====(D-B-Z-team)====-----
--= =--
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1531 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 24492
z tego co wiem to ten sam

*Moderator Dzialu Sex*
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1067 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 60807
ano byly...:( prawda prosto w oczy ile czego bez zadnego ******lenia ze jestes taki a taki i nie powinienes...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 226 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1905
Jesli mnie pamiec nie zawodzi,to tamten APTEKARZ z programu Drzyzgi byl ze stolicy,wiec raczej nie.Poza tym mowil,ze juz nie koxuje.Najlepiej bedzie jak sam KINGKONG sie wypowie .
PS.Do KINGA:masz wyniki kwalifikujace Cie do Strong Men,nie myslales nigdy o tym sporcie?Mam pytanie:ile cykli i w jakim czasie(od kiedy)masz za soba,oczywiscie jesli nie jest to tajemnica strzezona przez MOSAD.???

mars

mars

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1496 Wiek 42 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 50560
To ten sam KINKONG na 100%
Ja oglądam te forum od 2001r i pamiętam te czasy co sie jeszcze b.mocno udzielał Kinkong, Seba.pl i SCREAM w tym dziale , ale teraz Kinkong jest w Angli, Seba.pl już sie dawno porzegnał z forum , a SCREAM czasami wpada na forum .
A ten kinkong to na 100% on, poszukajcie w archiwum, jest gdzieś nawet fotostory z programu

Rafał
Pozdrawiam

-[][]------[][]-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1325 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15495
Dokładnie to ten sam KingKong
Ja pamietam jak pytał na forum co ma mówic i jak ma sie zachowywac jak go beda prowokowac

...przyjechałem tu na bounce, nie na wczasy ..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1903 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 46060
king to ty??!?!?

Zmieniony przez - kowatschoo w dniu 2005-01-05 00:09:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1409 Wiek 51 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5907
Kinkong jest w angli . To teraz mi się wyjaśniło z kąd ma cypionat . Ale niektórym to sie powodzi . Ja w swojej okolicy to sobie tylko pomażyć mogę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 148 Napisanych postów 5203 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25305
Rafi to daj link do tych screenow

Żeby życie miało smaczek
raz omeczka
raz treniaczek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 6263 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38431
****a post z 2001 tego jeszcze nie widzialem

hihihi

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nolvadex, Clomid i Profasi?!?

Następny temat

Chormon wzrostu?

WHEY premium