SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przedawkowanie mietka

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5519

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czy ktoś próbował wziąść w ciągu jednego dnia więcej niż 50mg? Jakie były efekty? (ciśnienie, samopoczucie, agresja?)

MaTEO
1
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mateusz,
Jezeli to bedzie jeden dzien w roku, to nic sie nie stanie. Ale jak zrobisz cykl nawet 4 tygodniowy, nie bedzie dobrze.

Krasnall
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jakie objawy???
Dla ścisłości - ja nie planuję takiego cyklu. Jestem ciekaw, bo kolega z siłki chce brać 12...

MaTEO

Zmieniony przez - MaTEO w dniu 01-03-26 09:56:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1549 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9462
Tylko po co?

WEBADI
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Webadi, nie wiesz?Po to zeby się móc potem pochwalić jaki to hojrak z niego, bo wziął 12 mietków dziennie.To jest tak samo jak z wódką-ile razy w niedzielę czy w poniedziałek słyszę ile to koleś nie wypił w weekend na dyskotece, jakby tu chodziło o jakis rekord. Ech, ręce opadają...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 17868 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 102745
wojownik ma calkowita racje
kolesie biora takie ilosci soku ze obdzielilby tym ze 3 cwiczacych
Nic po nich nie widac bo o treningu i diecie to oni nie maja pojecia,ale przy 1 lepszej okazji mowia ile to oni nie biora
Az sie mi zal robi taki idiotow

Pozdrawiam

KAIN
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 17868 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 102745
..aha Mateo nie odpowiem na pytanie bo sam nie wiem ale poczekaj moze pojawi sie tu KingKong on mowil ze w najlepszym cyklu bral cos kolo 10 tabsow

Pozdrawiam

KAIN
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 3310 Wiek 47 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6461
no 10 tab bralem ruskiej przez 2 tyg i bylo ok nawet lepiej jak ok czulem sie za***iscie z tym ze wtedy jeszcze przez te 2 tyg 9 omki na tydz,co do agresji to nie jest powiedziane ze jestes agresywny caly czas bo tak nie jest tylko sa napady agresji ze np ogladajac film niespodoba ci sie reklama i potrafisz pilotem rozwalic kineskop(I TAK JUZ BYL STARY TEN ELEMIS) aha raz mialem zalamanie nerwowe po snie nocnym wiem ze bylo cos o smierci mojej Mamusi i Siostry,zona mnie obudzila bo plakalem na snie jak krokodyl i potem przez caly dzien mialem depresje i wystarczylo zebym pomyslal o tym a zaraz ryczalem pare godzin,Anna moja zona zadzwonila po Mamcie i siedzialy przy mnie zebym widzial ze nic im sie nie dzieje
Po tym przypadku wziolem Clomid i stopniowo wyszedlem z dolka teraz jest mi super
pozdrawiam

aptekarz

Gdzie jest droga do spoczynku światła? (...)
Jeśli to wiesz, to wtedyś się rodził,
a liczba twych dni jest ogromna.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja po 8 dziennie miałem lekie "odchyły" tj. nieuzasadnione (dla innych) napady agresji.
Dlatego nie wiem... Kolega chce brać 12. Uparł się. Nie wiem jak mu to odradzić.
Przecież zrypie sobie wątrobę i jeszcze w******l dostanie

MaTEO
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 3096 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21099
kingkong... stary no to niezla miales jazde. Ja dziekuje. Myslalem ze takie rzeczy to ludziom sia przydazaja tylko na filmach. Spoko ze miales wokol siebie odpowiednich ludzi i Cie podtrzymali na duchu.

pozdrofka
Lukx
www.lukx.cnet.pl 

pozdrofka
lukx
http://www.lukx.com 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ex polscy zawodowcy brali ok 20 , ale kiedyś były inne czasy(tylko meta testosteron) jakieś 10 lat temu widziałe reportaż o pewnym zawodowcu doszczędnie zrujnowanym ,któremu trener kazał brać ryle mety sam powiedział ,że nie warto
zniszczył sobie życie , a misytrzem nie został( podnosił ciężary)nie przekraczajcie 8-10dziennie (a tak naprawdę 6max)

tomfok
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nolvadex, Clomid i Profasi?!?

Następny temat

Chormon wzrostu?

WHEY premium